eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ślub od pierwszego wejrzenia. Jak wyglądało wesele Julii i Tomka? [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 8989
zdjecie 8989
fot. TVNfot. TVN
REKLAMA

Za nami kolejny odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - w nowej edycji programu bierze udział Julia Gołębiowska z Ostrołęki, która wyszła za Tomka. Po ślubie, na którym nowożeńcy zobaczyli się pierwszy raz, przyszedł czas na zabawę weselną.

- Jesteś gotowy na pierwszy taniec? - zapytała Julia. - Nie, ale to zrobimy - odparł Tomek. Nowożeńcy widzieli się pierwszy raz w dniu ślubu (taka jest formuła programu), a już musieli zmierzyć się ze sporym stresem.

Julia przyznała:

Stresowałam się tego pierwszego tańca. Cały czas pytałam Tomka, czy umiesz tańczyć, czy też się tak stresujesz.

- Bardzo mi się źle tańczyło, czułam się zestresowana, czułam, że wszyscy na nas patrzą - podkreśliła 26-letnia ostrołęczanka.

Oprócz tańca, była też ślubna sesja zdjęciowa. Tam Julia podkreśliła: "Wydaje mi się, że trochę ja bardziej dominuję i rządzę w tym małżeństwie".

A co Tomek sądzi o Julii? - Moje poprzednie dziewczyny wyglądały inaczej. Miałem takie wrażenie, nie negatywnie, nie pozytywnie. Może tak miało być? Jest to wszystko szalone - przyznał.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program będący swoistym eksperymentem społecznym - pary dobierają eksperci, a nowożeńcy poznają się dopiero... w Urzędzie Stanu Cywilnego, tuż przed ceremonią. Po ślubie mają miesiąc i po tym czasie decydują, czy chcą budować wspólną przyszłość, czy wybierają rozwód. O ślubie Julii i Tomka przeczytacie tutaj.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27  28 dk29 dk30  31  1  2
×