2021-12-14T22:10:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ślub od pierwszego wejrzenia: Rozwód Julii i Tomka! "Nie potrafimy się słuchać" [WIDEO]

REKLAMA
Fot. Ślub od Pierwszego Wejrzenia/TVNFot. Ślub od Pierwszego Wejrzenia/TVN
REKLAMA
0
1
4

Małżeński eksperyment w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", w którym wzięła udział Julia z Ostrołęki, zakończył się niepowodzeniem. Ostrołęczanka zdecydowała o rozwodzie z Tomkiem, z którym sparowali ją eksperci programu TVN. Między małżonkami pojawiły się ogromne nieporozumienia.

Julia Gołębiowska z Ostrołęki to jedna z uczestniczek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci sparowali ją z Tomkiem, a para pobrała się w malowniczej scenerii, widząc się na ślubie po raz pierwszy.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program będący swoistym eksperymentem społecznym - pary dobierają eksperci, a nowożeńcy poznają się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, tuż przed ceremonią. Po ślubie mają miesiąc i po tym czasie decydują, czy chcą budować wspólną przyszłość, czy wybierają rozwód. O ślubie Julii i Tomka przeczytacie tutaj.

Dziś obejrzeliśmy finałowy odcinek programu. Julia i Tomek podczas eksperymentu mocno poróżnili się. Poszło m.in. o uwagi Tomka dotyczące... figury Julii. To przechyliło szalę goryczy i spowodowało, że para nie mogła się porozumieć.

- Ten dystans pojawił się z mojej strony, nie potrafiłam się na Tomka otworzyć w momencie, kiedy się dowiedziałam, że nie odpowiadam Tomkowi fizycznie - przyznała Julia.

Nie potrafimy się słuchać. Tomek brzmi, jakby był osobą nieszczerą. Tyle nieporozumień, aż się w głowie nie mieści, ile może ich być

- Wydaje mi się, że oboje zbyt wcześnie się poddaliśmy. Nie zawalczyliśmy do końca o to małżeństwo - dodała Julia.

W końcu nadszedł czas decyzji. Tu Julia i Tomek byli zgodni:

- Moją ostateczną decyzją jest rozwód - powiedziała Julia. - Moją decyzją też jest rozwód - dodał Tomek. Małżeński eksperyment zakończył się kompletną klapą...

REKLAMA
Zobacz również

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
styczeń 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30
dk31  1  2  3  4  5  6
×