eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ślub od pierwszego wejrzenia: Rozwód Julii i Tomka! "Nie potrafimy się słuchać" [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 9327
zdjecie 9327
Fot. Ślub od Pierwszego Wejrzenia/TVNFot. Ślub od Pierwszego Wejrzenia/TVN
REKLAMA

Małżeński eksperyment w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", w którym wzięła udział Julia z Ostrołęki, zakończył się niepowodzeniem. Ostrołęczanka zdecydowała o rozwodzie z Tomkiem, z którym sparowali ją eksperci programu TVN. Między małżonkami pojawiły się ogromne nieporozumienia.

Julia Gołębiowska z Ostrołęki to jedna z uczestniczek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci sparowali ją z Tomkiem, a para pobrała się w malowniczej scenerii, widząc się na ślubie po raz pierwszy.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program będący swoistym eksperymentem społecznym - pary dobierają eksperci, a nowożeńcy poznają się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, tuż przed ceremonią. Po ślubie mają miesiąc i po tym czasie decydują, czy chcą budować wspólną przyszłość, czy wybierają rozwód. O ślubie Julii i Tomka przeczytacie tutaj.

Dziś obejrzeliśmy finałowy odcinek programu. Julia i Tomek podczas eksperymentu mocno poróżnili się. Poszło m.in. o uwagi Tomka dotyczące... figury Julii. To przechyliło szalę goryczy i spowodowało, że para nie mogła się porozumieć.

- Ten dystans pojawił się z mojej strony, nie potrafiłam się na Tomka otworzyć w momencie, kiedy się dowiedziałam, że nie odpowiadam Tomkowi fizycznie - przyznała Julia.

Nie potrafimy się słuchać. Tomek brzmi, jakby był osobą nieszczerą. Tyle nieporozumień, aż się w głowie nie mieści, ile może ich być

- Wydaje mi się, że oboje zbyt wcześnie się poddaliśmy. Nie zawalczyliśmy do końca o to małżeństwo - dodała Julia.

W końcu nadszedł czas decyzji. Tu Julia i Tomek byli zgodni:

- Moją ostateczną decyzją jest rozwód - powiedziała Julia. - Moją decyzją też jest rozwód - dodał Tomek. Małżeński eksperyment zakończył się kompletną klapą...

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24  25  26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×