Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Olszewie-Borkach są już pełnoprawnymi uczniami! Mają za sobą oficjalne pasowanie na ucznia oraz ślubowanie na szkolny sztandar.
16 listopada 2016 r. odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Olszewo-Borkach. Część artystyczną przygotowały wychowawczynie oraz dzieci klas pierwszych. Pierwszoklasiści z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Po ślubowaniu dyrektor szkoły Jolanta Rostkowska pasowała dzieci klas pierwszych na uczniów.
Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i w radosnym nastroju udali się do swoich sal na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Ślubowanie klas pierwszych w Szkole Podstawowej w Olszewo-Borkach [ZDJĘCIA]




Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | ![]() |
![]() |
3 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
17 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
24 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
29 | ![]() |
31 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |