eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Śmiech to zdrowie! Kabaretowe hity na Miodobraniowej Nocy [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
Kabaret OTTO po swoim występie chętnie fotografował się z fanami (fot. eOstroleka.pl)Kabaret OTTO po swoim występie chętnie fotografował się z fanami (fot. eOstroleka.pl)
REKLAMA

O tym, że na Kurpiach mieszkają ludzie o ogromnym poczuciu humoru, tłumaczyć nie trzeba. Żartujemy sobie dość często i lubimy słuchać, jak żartują inni. W Myszyńcu wystąpili prawdziwi eksperci w tym względzie. Miodobraniowa Noc Kabaretowa przyciągnęła tłumy.

Główna część Miodobrania Kurpiowskiego dopiero w niedzielę, ale już w sobotę sporo się działo. Najpierw w upalny dzień biegacze ruszyli na 10-kilometrową trasę Biegu Miodobrania Kurpiowskiego. Wieczorem przyszedł czas na odrobinę humoru.

Podczas Miodobraniowej Nocy Kabaretowej była biesiadna potańcówka, a do tego trzy doskonale znane kabarety: Otto, Ciach i Łowcy.B. Oj, niejednego Kurpia będzie jutro bolał brzuch ze śmiechu. Tylu żartów, co podczas tego wieczoru, już dawno nie można było usłyszeć. Salwy śmiechu podczas kolejnych skeczów świadczą dobitnie o tym, że się podobało.

W niedzielę na Miodobraniu Kurpiowskim wystąpią m.in. Michał Szczygieł, Wilki oraz tajemnicza supergwiazda, artysta młodego pokolenia. Program Miodobrania w Kurpiowskiej Krainie sprawdzicie tutaj.

REKLAMA
Materiał filmowy 1 : Kabaret OTTO
Materiał filmowy 2 : Kabaret Łowcy .B
Materiał filmowy 3 : Kabaret Ciach

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12  13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19  20  21  22  23  24
 25  26  27  28  29  30 dk31
×