eOstroleka.pl
Polska,

Śmiertelny wypadek w okolicach Szczytna [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
zdjecie 3449
Dzisiaj po godzinie 8.00 na drodze krajowej nr 57, miedzy miejscowościami Szczytno i Nowiny doszło do wypadku drogowego, w którym śmierć poniosła 49-letnia kobieta. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

Dzisiaj po godzinie 8.00 na odcinku Szczytno – Nowiny na drodze krajowej nr 57 doszło do zdarzenia drogowego, w którym śmierć na miejscu poniosła 49-letnia kobieta. Jak ustalili szczycieńscy policjanci 63-letni kierowca audi jadąc od strony Szczytna wykonał nieprawidłowo manewr wyprzedzania innego pojazdu, wjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z przeciwka vw golfem.

W wyniku zderzenia pojazdów 49-letnia pasażerka golfa poniosła śmierć na miejscu. W obydwu pojazdach znajdowali się pasażerowie, którzy doznali obrażeń. Uszkodzenia ciała tych osób były na tyle poważne, że zostali przetransportowani do kilku szpitali, tj. w Szczytnie, Olsztynie, Biskupcu i Przasnyszu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu zdarzenia przez kilka godzin. W tym czasie droga była zablokowana, funkcjonariusze wprowadzili objazdy. Przed godziną 14.00 droga został otwarta dla samochodów. Policjanci ustalili, że kierujący audi 63-latek był trzeźwy. Nadal trwają ustalenia co do stanu zdrowia pozostałych osób biorących udział w wypadku.

Wszystkie czynności, które na miejscu wykonali funkcjonariusze maja pomóc w dokładnym określeniu przebiegu całego zdarzenia.
Źródło: KPP Szczytno
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
×