Śmiertelny wypadek w Pionkach. Sprawca był kompletnie pijany

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj przed południem na terenie gminy Pionki. Śmierć na miejscu poniósł 36-letni mężczyzna, pasażer rozbitego opla. Kierowca był w stanie skrajnego upojenia alkoholowego.
W niedzielę ok. godz. 11 policjanci otrzymali informację o wypadku na terenie gminy Pionki. W miejscowości Stoki kierujący oplem omega zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu zdarzenia zginął 36-letni pasażer tego auta. Jak się okazało, za kierownicą siedział 26-latek, który nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, a na dodatek był kompletnie pijany. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości i badanie alkomatem wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany.
Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie pod nadzorem prokuratora. Wyjaśniają wszystkie okoliczności w jakich doszło do tego tragicznego wypadku.
Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz