eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Śmiertelny wypadek w Wydmusach: Rowerzysta zginął pod kołami vw golfa

REKLAMA
zdjecie 6507
zdjecie 6507
W tragicznym wypadku w Wydmusach pod kołami vw golfa zginął rowerzysta, fot. policja.plW tragicznym wypadku w Wydmusach pod kołami vw golfa zginął rowerzysta, fot. policja.pl
REKLAMA
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze krajowej nr 53 w miejscowości Wdmusy. Rowerzysta wyjechał z podporządkowanej drogi wprost pod nadjeżdżającego vw golfa. Kierowca jednośladu zginał na miejscu.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń rowerzysta wyjeżdżający z drogi podporządkowanej na DK- nr 53 w miejscowości Wydmusy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu vw golf. Kierowca osobowego auta nie miał najmniejszych szans na uniknięcie zderzenia. W wyniku wypadku rowerzysta poniósł śmierć na miejscu – poinformowała nas mł. asp. Bożena Piersa z KMP w Ostrołęce.

W rejonie wypadku pracują obecnie funkcjonariusze ostrołęckiej policji, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. Policja przygotowała objazdy dla kierowców podróżujących DK-53. Objazdy poprowadzono przez miejscowości Wykrot i Zalesie.

Kalendarz imprez
sierpień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
 4  5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
 11 dk12  13  14 dk15 dk16 dk17
 18  19  20 dk21  22 dk23 dk24
 25  26  27  28  29 dk30 dk31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×