eOstroleka.pl
Region, O TYM SIĘ MÓWI

Śmiertelny wypadek z udziałem pociągu do Ostrołęki. Zginął mężczyzna. Pasażerowie ewakuowani

REKLAMA
zdjecie 3946
REKLAMA
Posłuchaj

W czwartek 16 października na torach kolejowych między Pruszkowem a Piastowem doszło do śmiertelnego wypadku. Pociąg Kolei Mazowieckich jadący do Ostrołęki potrącił mężczyznę, który poniósł śmierć na miejscu. Pasażerowie pociągu zostali ewakuowani.

Do tragedii doszło w czwartek na odcinku torów kolejowych pomiędzy Pruszkowem a Piastowem. Pociąg Kolei Mazowieckich jadący z Grodziska Mazowieckiego do Ostrołęki potrącił mężczyznę znajdującego się na torach.

Mimo natychmiastowej reakcji służb ratunkowych, życia mężczyzny nie udało się uratować. Ofiara wypadku poniosła śmierć na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Po zdarzeniu konieczna była ewakuacja pasażerów z pociągu. Operację przeprowadzili strażacy, zapewniając bezpieczne opuszczenie składu przez podróżnych.

Na miejscu wypadku działania prowadzili:

  • Straż Pożarna
  • Zespół Ratownictwa Medycznego
  • Policja
  • Prokurator
 

Służby przez kilka godzin zabezpieczały miejsce zdarzenia i prowadziły niezbędne czynności procesowe. W rejonie tragedii wystąpiły znaczne utrudnienia w ruchu kolejowym. Opóźnienia i zmiany w kursowaniu pociągów dotknęły wielu pasażerów korzystających z tej linii kolejowej. Okoliczności wypadku bada policja pod nadzorem prokuratury. 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 3946
Kalendarz imprez
sierpień 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
 3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13  14 dk15 dk16
 17  18  19 dk20 dk21  22 dk23
 24  25 dk26 dk27 dk28 dk29  30
 31  1  2  3  4  5  6
×