eOstroleka.pl
Ostrołęka, Aktualizacja: 13 maja 2026, 13:30

Solidarność spotka się z prezydentem Ostrołęki

REKLAMA
zdjecie 7237
Magdalena Jaworowska i Paweł NiewiadomskiMagdalena Jaworowska i Paweł Niewiadomski
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

W czwartek 14 maja 2026 r. w Ostrołęce odbędzie się kolejne spotkanie środowiska Solidarności. Tym razem gościem związkowców będzie prezydent Ostrołęki Paweł Niewiadomski.

Spotkania ludzi NSZZ "Solidarność" organizuje w Ostrołęce wiceprzewodnicząca rady miasta Magdalena Jaworowska. Cykliczne rozmowy odbywają się w oddziale Solidarności przy Placu Bema 12.

Najbliższe - już 14 maja o godz. 16:15. Tym razem gościem będzie prezydent Ostrołęki Paweł Niewiadomski.

Zaproszeni mogą czuć się członkowie związku, byli członkowie (emeryci i renciści) oraz Sympatycy Solidarności. Będzie to dobra okazja do podsumowania dwóch lat kadencji prezydenta Ostrołęki.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×