eOstroleka.pl
Ostrołęka,

„Śpiewające fortepiany” pod gwiazdami – koncert na Placu Wolności w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 3415
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
Posłuchaj

Po emocjach w Lelisie, gdzie w ramach jubileuszowych Ostrołęckich Operaliów odbył się niezwykły koncert „Śpiewające fortepiany z klasyką i humorem”, artyści przenieśli się kilka godzin później do serca Ostrołęki. Na Placu Wolności publiczność mogła ponownie usłyszeć program, który łączy muzyczną elegancję z lekkością i dowcipem.

Na scenie wystąpili mistrzowie fortepianu – Czesław Majewski i Janusz Tylman, a towarzyszył im Wojciech Malina Kowalewski na perkusji. Występ uświetnili także soliści: Kamila Lendzion, Krystian Krzeszowiak oraz Jakub Milewski, którzy zachwycili słuchaczy swoim kunsztem wokalnym.

Wieczorny koncert w plenerze przyciągnął jeszcze liczniejszą publiczność niż w Lelisie. Ostrołęczanie i goście zgromadzeni na placu z entuzjazmem reagowali na każdy kolejny utwór, nagradzając muzyków i śpiewaków gromkimi brawami.

Wspaniała atmosfera, muzyka najwyższej próby i dowcipne akcenty sprawiły, że koncert stał się jednym z ciekawszych punktów jubileuszowej edycji Operaliów. Artyści po raz kolejny udowodnili, że klasyka – podana z humorem – potrafi porwać nawet najbardziej wymagającą publiczność.

Materiał filmowy 1 :
Materiał filmowy 2 :
Materiał filmowy 3 :
Materiał filmowy 4 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13  14
dk15  16 dk17  18  19  20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
×