eOstroleka.pl
Ostrołęka, NIE PRZEGAP

Śpiewem dla Michała – charytatywny koncert uczniów z Ołdak

REKLAMA
zdjecie 4178
REKLAMA
zdjecie 4178
Posłuchaj

Zespół wokalny „Cantabile” oraz Koło Wolontaryjne ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Ołdakach organizują wyjątkową akcję charytatywną. Celem wydarzenia jest zebranie środków na leczenie i rehabilitację Michała Mierzejewskiego, młodego chłopaka, który po nagłym zatrzymaniu krążenia walczy o powrót do zdrowia i normalnego życia.

W ramach tej inicjatywy 2 marca 2025 roku w Kościele Parafialnym pw. św. Wojciecha w Ostrołęce (Wojciechowicach) odbędzie się koncert charytatywny w wykonaniu dzieci z zespołu „Cantabile”. Występy odbędą się po mszy św. o godzinie 9.00 oraz po mszy św. o godzinie 11.30. W repertuarze znajdą się utwory inspirowane twórczością popularnego zespołu chrześcijańskiego „Małe TGD”.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich, którzy chcą wesprzeć to piękne dzieło. To doskonała okazja, by połączyć przyjemność słuchania utalentowanych młodych wokalistów z pomocą potrzebującemu. Zebrane środki zostaną przeznaczone na dalszą, kosztowną rehabilitację Michała.

Nie bądźmy obojętni! Przyjdźmy, posłuchajmy i pomóżmy Michałowi w walce o zdrowie.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
marzec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 23  24  25  26  27  28 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
dk30 dk31  1  2  3  4  5
×