eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Społeczna Akademia Umiejętności. Słuchacze podsumowali ubiegły rok [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 9224
Fot. Społeczna Akademia UmiejętnościFot. Społeczna Akademia Umiejętności
REKLAMA
zdjecie 9224

Społeczna Akademia Umiejętności to edukacyjna inicjatywa Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku, która cieszy się zainteresowaniem w naszym regionie. Podsumowano właśnie ubiegłoroczne zajęcia.

W życiu warto podsumować to, co już za nami, ale również zaplanować nowe działania. Tak też było na kolejnym spotkaniu Społecznej Akademii Umiejętności. W kilku zdaniach mgr Robert Niedzwiecki MBA, pomysłodawca inicjatywy i dr Roman Gawrych rektor Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku podsumowali ubiegły rok zajęć. Następnie prodziekan ds. studiów podyplomowych i kształcenia ustawicznego mgr Emilia Mrozek MBA wręczyła słuchaczom Akademii stosowne zaświadczenia zamykające zajęcia za rok 2023.

- Często jest tak, że nie każda zmiana jest innowacją, a błędna decyzja jest lepsza niż brak decyzji...Dlatego w naszej Akademii w dalszym ciągu stawiamy na rozwój i wspieramy lokalnych liderów i liderki życia publicznego z zakresu: zarządzania w organizacjach; wspierania i rozwoju umiejętności liderskich, komunikacyjnych i informacyjnych; podnoszenia standardów zarządzania. W wzorowym modelu działania i rozwoju lidera lokalnego kluczowym obszarem jest jednoczenie i angażowanie ludzi wokół wizji i celów. Temat dzisiejszego spotkania: "Cechy decydujące o efektywności organizacyjnej" przybliżony przez dra Gawrycha, pomoże nam określić w znacznym stopniu naszą sprawność i skuteczność decydujące o efektywności organizacyjnej. Na naszych zajęciach zostały omówione takie cechy jak: posłuszeństwo, obowiązkowość, intelekt i wiedza, inicjatywa, kreatywność i entuzjazm (pasja). Jak wygląda ich hierarchia w naszej codziennej efektywności organizacyjnej? Każdy ma na ten temat swoje własne zdanie i inaczej z nich umiejętnie korzysta. Bo tacy są nasi lokalni liderzy i liderki - wskazują organizatorzy.

Trzecia edycja Akademii już rozpoczęta. Kolejne zajęcia odbędą się w marcu.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
marzec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11  12 dk13  14  15  16  17
dk18  19 dk20  21  22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27  28  29  30  31
×