eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Spore straty po pożarze w Niedźwiedziu [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 6230
zdjecie 6230
fot. OSP Myszyniec/OSP Wydmusyfot. OSP Myszyniec/OSP Wydmusy
REKLAMA

Na kwotę około 200 tysięcy złotych oszacowano straty po wczorajszym pożarze garażu w miejscowości Niedźwiedź (gmina Myszyniec). Z ogniem walczyło kilkunastu strażaków z 5 jednostek. Akcja gaśnicza trwała trzy godziny.

 Pożar w garażu zgłoszono wczoraj przed południem. Gdy na miejsce dotarły pierwsze jednostki strażackie ogniem objęty był garaż i znajdujące się w niem sprzęty. Wśród nich znajdował się m.in. ciągnik rolniczy i samochód osobowy.

 Podaliśmy cztery prądy wody. W wyniku pożaru spaleniu uległ znajdujący się wewnątrz garażu ciągnik rolniczy, samochód, agregat prądotwórczy i drobne wyposażenie warsztatu. Straty oszacowano wstępnie na około 200 tysięcy złotych. Przyczyna pożaru nie została ustalona.

- informuje młodszy brygadier Robert Chodkowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.

 Akcja gaśnicza trwała około 3 godziny.

 

 

Więcej o: Niedźwiedź, pożar

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
sierpień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
 4  5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
 11 dk12  13  14 dk15 dk16 dk17
 18  19  20 dk21  22 dk23 dk24
 25  26  27  28  29  30 dk31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×