eOstroleka.pl
Kościół i społeczeństwo,

Spotkania Charyzmatyczne w Ostrołęce 2026. Ponad 1000 osób w hali im. Gołasia! [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 5661
REKLAMA
zdjecie 5661
Posłuchaj

Dziś od rana w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbywa się spotkanie charyzmatyczne pod hasłem „Radujmy się”. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 9:00 i zgromadziło liczną grupę wiernych - według informacji organizatorów w hali przebywa obecnie ponad 1000 osób.

Program wydarzenia obejmuje cykl konferencji, które prowadzą zaproszeni goście: ks. dr Zbigniew Skuza, ks. Remigiusz Recław oraz Krzysztof Sowiński. 

Głównym organizatorem spotkania są wspólnoty działające przy parafii Zbawiciela Świata w Ostrołęce, w tym:

  • Domowy Kościół,
  • Przyjaciele Oblubieńca,
  • Odnowa w Duchu Świętym „Wypłyń na głębię”,
  • Męska Grupa Różańcowa „Nazaret”.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Ostrołęki oraz Biskupa Łomżyńskiego. Zgodnie z harmonogramem, spotkanie zwieńczy uroczysta Msza Święta, której przewodniczyć będzie Biskup Łomżyński Janusz Stepnowski.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×