eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Spotkanie organizacyjne Klubu Seniora "CENTRUM" [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 2210
zdjecie 2210
REKLAMA

Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne Klubu Seniora "CENTRUM". Działania związane z utworzeniem klubu trwały prawie rok. W pierwszym spotkaniu uczestniczyli radni Paweł Niewiadomski i Ewa Szatanek.


Pierwsze spotkanie organizacyjne Klubu Seniora "CENTRUM". Mija prawie rok od złożenia przeze mnie interpelacji w sprawie utworzenia Klubu Seniora na Osiedlu Centrum. Dzięki wspólnej współpracy i zaangażowaniu Wiesława Kędzierskiego przewodniczącego Rady Seniorów i członka Rady Osiedla Centrum i zaangażowaniu ostrołęckich Seniorów oraz przy współpracy z Miastem Ostrołęka udało się dzisiaj spotkać w siedzibie Klubu Seniora przy ul. Sochaczewskiego 7.

- pisze na swoim profilu Facebook radny Paweł Niewiadomski.


Podczas spotkania radni zaoferowali wsparcie i pomoc w funkcjonowaniu Klubu Seniora oraz współpracę z pozostałymi Klubami Seniorów w Ostrołęce.



Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
sierpień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
 4  5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
 11 dk12  13  14 dk15 dk16 dk17
 18  19  20 dk21 dk22 dk23 dk24
 25  26  27  28 dk29 dk30 dk31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×