eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Spotkanie profilaktyczne w SP2. "Jestem bezpieczny" [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 94
zdjecie 94
REKLAMA

30 maja Szkoła Podstawowa nr 2 zorganizowała spotkanie profilaktyczne uczniów klas 0-3 wraz z  wychowawcami, dyrekcją i pedagogiem szkolnym. W tym dniu gośćmi w szkole byli z Rewiru Dzielnicowych I Wydziału Prewencji KMP w Ostrołęce sierż. Klaudia Ciuchta i st. asp. Krzysztof Kolator.

Podczas spotkania panowała uroczysta atmosfera. Nastąpiło rozstrzygniecie konkursu "Powiedzmy STOP szkolnej agresji". Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy,  upominki, odblaski od zespołu KMP, a wszyscy uczestnicy słodycze od przewodniczącego Rady Osiedla Parkowe Marka Gogulskiego.

Kolejnym punktem spotkania była  pogadanka poprowadzona przez st. asp. Krzysztofa Kolatora na temat bezpiecznych zachowań w miejscu zamieszkania, w miejscu wypoczynku, w przestrzeni publicznej, na drodze oraz w cyberprzestrzeni. Tematyka ważna szczególnie z uwagi na kończący się powoli rok szkolny i zbliżające się wakacje.

Pod koniec naszego spotkania wszyscy złożyli serdeczne podziękowania dla Krzysztofa Kolatora, który przez wiele lat kierował Zespołem do spraw Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii, wspierał działania profilaktyczne szkoły, dzielił się wiedzą i doświadczeniem, rozmawiał z uczniami ostrołęckich szkół.

Więcej o: Policja, Ostrołęka

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20 dk21
dk22  23 dk24  25  26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
Dzisiaj:
Kino JANTAR
×