eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Spotkanie "Solidarności" w Ostrołęce z wyjątkowym gościem. "Człowiek o wielkim sercu"

REKLAMA
zdjecie 7237
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

Wiceprzewodnicząca rady miasta oraz doświadczony związkowiec NSZZ Solidarność Magdalena Jaworowska zaprasza członków związku oraz byłych członków, emerytów i rencistów oraz młodzież na otwarte spotkanie w oddziale Solidarności przy Placu Bema 12.

Spotkanie odbędzie się 6 listopada 2025 r. (w czwartek) o godz. 16:15.

W spotkania będzie uczestniczyła będzie Stanisława Watrakiewicz - działaczka ostrołęckiej Solidarności w oświacie, nauczyciel, wiceprezydent, radna, autorka książki bolesnych wspomnień rodzinnych z wywozu na Syberię: "Chleba naszego daj nam dzisiaj".

- Obecnie przebywa na emeryturze, człowiek o wielkim sercu - podsumowuje radna Jaworowska. Tym bardziej warto wziąć udział w spotkaniu.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×