eOstroleka.pl
Ostrołęka, Aktualizacja: 14 grudnia 2023, 21:20 O TYM SIĘ MÓWI

Spotkanie wigilijne Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Spełnione marzenia! [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 1901
REKLAMA

Wyjątkowe spotkanie wigilijne zorganizowało Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Powiatowy Ostrołęka. W sali zabaw Morska Kraina dzieci miały okazję spędzić czas na zabawie, otrzymały też prezenty. Był poczęstunek i dzielenie się opłatkiem z zaproszonymi gośćmi.

Mikołaj spełnia marzenia!

Spotkanie wigilijne dzieci z TPD rozpoczęło się od pięknej części artystycznej, a następnie przyszedł czas na piękną uroczystość z udziałem gości.

- W tym roku udało udało nam się przygotować blisko 550 prezentów dla naszych dzieci. To odpowiedź Mikołaja na listy napisane do niego, to są spełnione marzenia naszych dzieci. Co roku to powtarzamy i wiemy, bo dzieci rozpakowują prezenty i przysyłają zdjęcia. To są fajne, spełnione marzenia! - mówiła prezes ostrołęckiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Hanna Grądzka.

"Serce się raduje"

Głos zabierali też zaproszeni goście. Poseł na Sejm RP Marcin Grabowski pogratulował dzieciom talentów. - Serce się raduje, że tak pięknie się prezentujecie - zwrócił się do najmłodszych. Złożył też życzenia, m.in. nadziei, że "te jutro będzie lepsze".

Wiceprezydent Ostrołęki Anna Gocłowska podkreśliła, że ostrołęcki oddział TPD działa świetnie i zaprosiła na miejską wigilię już 23 grudnia. Wicestarosta ostrołęcki Krzysztof Parzychowski podziękował za działalność Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, z kolei radny sejmiku województwa mazowieckiego Mirosław Augustyniak dodał, że "pan Jezus się po to rodzi, by natchnąć nas optymizmem na kolejny rok". - Budujmy życzliwość i współpracę - zaznaczył.

Szczególne wyróżnienie odebrał wiceprzewodniczący rady miasta Stanisław Szatanek, srebrną odznaką TPD odznaczono Marię Magdalenę Ostrowską, wieloletnią dyrektorkę PUP i członkinię TPD, a podziękowano też radnemu Mariuszowi Mierzejewskiemu, który zapewnił Towarzystwu Przyjaciół Dzieci miejsce do uroczystego spotkania i zabawy w sali zabaw Morska Kraina. Uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem, złożyli sobie życzenia, a następnie mogli skosztować pyszności przygotowanych przez Bistro do Syta.

REKLAMA
Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
marzec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11  12  13  14  15  16  17
 18  19 dk20  21  22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27  28  29  30  31
×