eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

Sprawczyni parkingowej stłuczki i poszkodowany szukali się przez facebooka

REKLAMA
zdjecie 5871
zdjecie 5871
fot. Czytelnikfot. Czytelnik
REKLAMA

Portal społecznościowy to popularna platforma wymiany informacji i kontaktów między internautami. Okazuje się, że jest to też miejsce ciekawych interakcji, jak np. zdarzenie z Ostrołęki, gdzie użytkownikom udało się porozumieć w pewnej przykrej dla obu stron sprawie.

Wszystko zaczęło się w świecie realnym od przykrej dla obu stron parkingowej stłuczki. Doszło do niej w poniedziałek, 21 listopada przed godziną 14:00 na parkingu przed halą targową przy ulicy Prądzyńskiego w Ostrołęce. Kierująca mazdą manewrując między zaparkowanymi autami uszkodziła srebrny pojazd i odjechała z miejsca zdarzenia.

Po krótkiej chwili do uszkodzonego auta wrócił właściciel i gdy zauważył zniszczenia, zawiadomił policję. Całą sytuację opisał również na jednym z profili w portalu społecznościowym, prosząc o kontakt świadków zdarzenia.

Podobny post, ale z wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia zamieściła na tym samym profilu sprawczyni kolizji. Kobieta oświadczyła, że spieszyła się do pracy i musiała odjechać z miejsca kolizji.

Ostatecznie zarówno poszkodowany jak i sprawczyni skontaktowali się między sobą i sprawę udało się wyjaśnić. Czynności związane ze zgłoszoną kolizją musieli do końca doprowadzić również funkcjonariusze ostrołęckiej policji.

Mimo wszystko całe zdarzenie skończyło się mandatem dla kierującej mazdą. Okolicznością łagodzącą wymiar kary nałożonej na sprawczynię, był m.in. fakt, że kobieta przyznała się do spowodowanej kolizji i sama próbowała nawiązać kontakt z poszkodowanym.

- wyjaśnia komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×