2015-08-28T19:13:00+02:00 eOstroleka.pl 10 0 -
Ostrołęka,

Sprawdź gdzie można się zabawić w ostatni weekend wakacji

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
Dziś rozpoczyna się ostatni weekend tegorocznych wakacji. Wśród licznych imprez odbywających się w Ostrołęce i kilku sąsiednich gminach z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługują koncerty zespołów Kobranocka przy Galerii Bursztynowej i Kamila Bednarka podczas tegorocznego Miodobrania Kurpiowskiego.

Nadchodzący weekend to nie lada gratka dla miłośników klasycznego rocka w najlepszym wydaniu. W ramach imprezy na pożegnanie lata z Galerią Bursztynową na scenie przy ulicy Goworowskiej wystąpi legendarny zespół Kobranocka. Nie zabraknie także koncertów rodzimych zespołów i wokalistów, licznych atrakcji dla dzieci i młodzieży oraz specjalny punkt programu dla fanów dwóch kółek – III Kurpiowski Rajd Motocyklowy. Początek imprezy o godzinie 11:00. TUTAJ ZNAJDZIECIE SZCZEGÓŁOWY PROGRAM POŻEGNANIA LATA Z GALERIĄ BURSZTYNOWĄ.

W sobotę rozpoczyna się także tegoroczna edycja Miodobrania Kurpiowskiego. Pierwszy dzień to tradycyjnie już Miodobraniowa Noc Kabaretowa i występy Kabaretu Weźżesz i Filip z Konopi. Więcej na temat tej największej w regionie imprezy folklorystycznej przeczytacie TU.

Sobota to także kilka mniejszych lecz równie atrakcyjnych festynów i pikników. Dla swoich mieszkańców zabawę na świeżym powietrzu zorganizowały rady osiedli Sienkiewicza i Leśne. Kolejny festyn rodzinny na zakończenie lata odbywał się będzie także w miejscowości Jazgarka.

Główną atrakcję niedzielnej imprezy w ramach tegorocznego Miodobrania Kurpiowskiego będą wieczorne koncerty zespołów Za Pięć Dwunasta i Kamila Bednarka. Szczegółowy program tej imprezy przeczytać można TU.

W niedzielę w Troszynie odbywał się będzie Piąty Zjazd Szlachecki a imprezie towarzyszyć będą koncerty zespołów Focus, Junior i Basta.

Jak widać wśród licznych imprez i wydarzeń można śmiało wybrać coś dla siebie a że synoptycy zapowiadają przyjemny, ciepły i prawdziwie letni klimat, można liczyć na naprawdę dobre i udane zakończenie wakacji. Życzymy miłej zabawy!


Zobacz również
Kalnedarz imprez
styczeń 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31  1  2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
 27 28 29 30 31  1  2