zdjecie 7844
zdjecie 7844
2015-08-28T19:13:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Sprawdź gdzie można się zabawić w ostatni weekend wakacji

REKLAMA
Zdjęcie głównefot. eOstrołęka.pl
REKLAMA

Dziś rozpoczyna się ostatni weekend tegorocznych wakacji. Wśród licznych imprez odbywających się w Ostrołęce i kilku sąsiednich gminach z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługują koncerty zespołów Kobranocka przy Galerii Bursztynowej i Kamila Bednarka podczas tegorocznego Miodobrania Kurpiowskiego.

Nadchodzący weekend to nie lada gratka dla miłośników klasycznego rocka w najlepszym wydaniu. W ramach imprezy na pożegnanie lata z Galerią Bursztynową na scenie przy ulicy Goworowskiej wystąpi legendarny zespół Kobranocka. Nie zabraknie także koncertów rodzimych zespołów i wokalistów, licznych atrakcji dla dzieci i młodzieży oraz specjalny punkt programu dla fanów dwóch kółek – III Kurpiowski Rajd Motocyklowy. Początek imprezy o godzinie 11:00. TUTAJ ZNAJDZIECIE SZCZEGÓŁOWY PROGRAM POŻEGNANIA LATA Z GALERIĄ BURSZTYNOWĄ.

W sobotę rozpoczyna się także tegoroczna edycja Miodobrania Kurpiowskiego. Pierwszy dzień to tradycyjnie już Miodobraniowa Noc Kabaretowa i występy Kabaretu Weźżesz i Filip z Konopi. Więcej na temat tej największej w regionie imprezy folklorystycznej przeczytacie TU.

Sobota to także kilka mniejszych lecz równie atrakcyjnych festynów i pikników. Dla swoich mieszkańców zabawę na świeżym powietrzu zorganizowały rady osiedli Sienkiewicza i Leśne. Kolejny festyn rodzinny na zakończenie lata odbywał się będzie także w miejscowości Jazgarka.

Główną atrakcję niedzielnej imprezy w ramach tegorocznego Miodobrania Kurpiowskiego będą wieczorne koncerty zespołów Za Pięć Dwunasta i Kamila Bednarka. Szczegółowy program tej imprezy przeczytać można TU.

W niedzielę w Troszynie odbywał się będzie Piąty Zjazd Szlachecki a imprezie towarzyszyć będą koncerty zespołów Focus, Junior i Basta.

Jak widać wśród licznych imprez i wydarzeń można śmiało wybrać coś dla siebie a że synoptycy zapowiadają przyjemny, ciepły i prawdziwie letni klimat, można liczyć na naprawdę dobre i udane zakończenie wakacji. Życzymy miłej zabawy!


REKLAMA
Zobacz również
Kalnedarz imprez
czerwiec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20
dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27
dk28 dk29 dk30  1  2  3  4
×