eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Spróbuj swoich sił w morsowaniu. Już wkrótce otwarcie sezonu [ZAPISY]

REKLAMA
zdjecie 4556
REKLAMA
zdjecie 4556
Posłuchaj
Łukasz Kulik - Prezydent Miasta Ostrołęki zaprasza wszystkich miłośników lodowatych kąpieli na oficjalne otwarcie sezonu morsowego
Wydarzenie odbędzie się 23 października o godzinie 11:00 na plaży miejskiej.

Udział w imprezie jest znakomitą okazją do rozpoczęcia swojej przygody z morsowaniem. Doświadczone ,,morsy” z pewnością podzielą się nabytą wiedzą i udzielą kilku cennych wskazówek odnośnie kąpieli w niskich temperaturach. Dla zaprawionych w bojach uczestników będzie to świetna możliwość wymienienia się doświadczeniami, a przede wszystkim sposobność wspólnego świętowania oficjalnego otwarcia sezonu na lodowate kąpiele.

Dla wszystkich uczestników przewidziane jest ognisko  z kiełbaskami, gorąca zupa przygotowana przez Restaurację Olimpijską, opieka ratownika, mobilna balia oraz wiele innych atrakcji.

Zapisy poprzez formularz elektroniczny: https://forms.gle/hk7q9oFEKotmZs4R

Jeśli zastanawiasz się nad spróbowaniem swoich sił w morsowaniu, ale do tej pory nie miałeś z kim, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Jak powszechnie wiadomo w grupie jest zawsze raźniej. Dobra zabawa i moc przeżyć gwarantowane. Serdecznie zapraszamy!

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
styczeń 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8  9  10 dk11
dk12  13  14  15  16 dk17 dk18
dk19  20  21  22  23  24  25
dk26  27  28  29  30  31  1
Dzisiaj:
Kino JANTAR
×