eOstroleka.pl
Region,

Środa z Funduszami dla…

REKLAMA
fot. sxc.hufot. sxc.hu
REKLAMA
zdjecie 7732
Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych zapraszają do udziału w spotkaniach informacyjnych z cyklu „Środa z Funduszami dla…”.

W czasie spotkań przedstawimy informacje o planowanych w nowym budżecie unijnym środkach dla różnych grup osób i instytucji. Na pierwsze spotkania zapraszamy osoby przedsiębiorcze planujące założyć własną firmę.

Spotkanie informacyjne o funduszach dla osób planujących założenie firmy na Mazowszu

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych zapraszają do udziału w spotkaniach informacyjnych z cyklu „Środa z Funduszami dla…”. W czasie spotkań przedstawimy informacje o planowanych w nowym budżecie unijnym środkach dla różnych grup osób i instytucji. Na pierwsze spotkania zapraszamy osoby zamierzające rozpocząć prowadzenie własnego przedsiębiorstwa.

Spotkania będą odbywać się cyklicznie od października 2014 roku do marca 2015 roku, w każdą pierwszą środę miesiąca w godzinach 12:00-15:15, w 6 największych mazowieckich miastach: Warszawie, Ciechanowie, Radomiu, Siedlcach, Płocku i Ostrołęce. Podobne spotkania odbędą się również w innych województwach. Pierwsze spotkania noszą tytuł:

„Środa z Funduszami dla osób zamierzających założyć działalność gospodarczą”

1 października 2014 r. w godz. 12:00-15.15

Podczas spotkań zostaną omówione zagadnienia związane z:
- podstawowymi założeniami funduszy europejskich 2014-2020
- możliwościami uzyskania dofinansowania na założenie firmy w latach 2014-2020, (a w praktyce od 2015 r.)
- źródłami informacji o funduszach europejskich

Po zakończeniu zapraszamy na indywidualne konsultacje ze specjalistami ds. funduszy europejskich.

Rekrutacja prowadzona jest osobno dla każdej lokalizacji. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniach prosimy o przesłanie drogą elektroniczną formularza zgłoszeniowego do wybranej lokalizacji:

Udział w spotkaniach jest bezpłatny

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Osobą do kontaktu w sprawie spotkania jest: Beata Błaszczak: (29)7609236, (22)5422129.
REKLAMA
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8 dk9  10 dk11 dk12  13
 14  15 dk16  17  18 dk19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31  1  2  3
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×