eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Stanisław Szatanek: "Jeżeli będziemy uderzali w prezydenta, to uderzamy w miasto, w mieszkańców"

REKLAMA
zdjecie 5810
zdjecie 5810
REKLAMA

Podczas dyskusji nad wotum zaufania dla prezydenta Ostrołęki wiceprzewodniczący rady miasta Stanisław Szatanek z prezydenckiego ugrupowania Ostrołęka dla Wszystkich zaapelował o poparcie dla Łukasza Kulika. " Jeżeli będziemy uderzali w prezydenta, to uderzamy w miasto, w mieszkańców" - argumentował. Radni z innych klubów byli jednak przeciwnego zdania.

Postawiłbym podstawowe pytanie: czy stan miasta Ostrołęki na koniec 2019 roku jest gorszy niż na koniec 2018 roku? Poddałbym taki punkt do dyskusji. Na tle innych miast, Ostrołęka radzi sobie dobrze. Drugie pytanie: czy mieszkańcy Ostrołęki ponoszą wyższe koszty czy też nie?

- mówił radny Szatanek, zwracając uwagę na podatki lokalne, uniknięcie podwyżek.

To, co pan prezydent zrobił w 2019 roku, stawia go bardzo wysoko w kwestii przewidywania pewnych zdarzeń. Wszyscy wiemy, że tzw. dobre cykle koniunkturalne nie trwają wiecznie

- kontynuował wiceprzewodniczący rady miasta.

Zarządzanie to jest odpowiedzialność i umiejętność przewidywania stawia takich włodarzy na najwyższym podium. Pan prezydent, i mówię to całkowicie uczciwie, bo pana prezydenta znam od lat, to że prowadził swoją firmę to mu to pomogło. Bądźmy obiektywni, uczciwi, sprawiedliwi, rzetelni w tych ocenach. W ostatecznym rozrachunku to bym proponował, żebyśmy panu prezydentowi nie wystawili fałszywego świadectwa. Jeżeli będziemy uderzali w prezydenta, to uderzamy w miasto, w mieszkańców.

- dodał i zaapelował o symboliczne stworzenie ze wszystkich klubów radnych klubu "Wszyscy dla Ostrołęki". Jednak radni uznali inaczej, nie udzielając wotum zaufania i absolutorium prezydentowi Łukaszowi Kulikowi.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26  27  28  29  30
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×