zdjecie 5009
zdjecie 5009
2015-02-27T12:28:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Stephane Antiga na obchodach XV-lecia ASPS NET Ostrołęka [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
XV lecie klubu ASPS NET Ostrołęka, fot. eOstroleka.plXV lecie klubu ASPS NET Ostrołęka, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Trener siatkarskiej reprezentacji Polski, Stephane Antiga wziął udział w obchodach XV-lecia istnienia klubu ASPS NET Ostrołęka. Antiga przywiózł także do Ostrołęki złoty medal i puchar zdobyty podczas ubiegłorocznego finału Mistrzostw Świata.

Wizyta Stephana Antigi w Ostrołęce związana była z obchodzonym w tym roku jubileuszem XV-lecia istnienia klubu siatkarskiego ASPS NET Ostrołęka. W uroczystościach odbywających się w hali im. Arkadiusza Gołasia udział wzięli m.in. przedstawiciele samorządu miasta z prezydentem Januszem Kotowskim i przewodniczącym Rady Miasta Jerzym Grabowskim na czele, reprezentanci sponsorów, firm i instytucji wspierających klub, sympatycy ostrołęckich siatkarzy oraz młodzież szkolna.

- Klub, który obchodzi dziś swój jubileusz jest wyjątkowy, koncentruje wokół siebie wielu ostrołęczan. Za to wszystko co dziś wokół klubu się dzieje chciałbym wam wszystkim podziękować. Miasto to nie tylko teren czy jakaś nazwa. Miasto to są ludzie, a środowisko siatkarskie w Ostrołęce nadaje temu miastu niezwykły koloryt – mówił podczas uroczystości prezydent Kotowski.

Podczas spotkania historię powołania do życia klubu grającego dziś w I lidze siatkówki przypomniał jeden z jego założycieli a obecnie prezes stowarzyszenia ASPS Net, Stanisław Nowaczyk.  Spotkanie było także okazją wręczenia podziękowań wszystkim wspierającym klub od początku jego istnienia.

- Ostrołęka jest miastem siatkówki – powiedział Stephane Antiga – grałem tu kiedyś ze swoim klubem, wyniku niestety nie pamiętam, ale przypominam sobie że była pełna hala i niesamowita atmosfera – dodał.

Stephane Antiga udzielił podczas wizyty odpowiedzi na kilka pytań zadanych przez ostrołęczan i wysłuchał mini koncertu w wykonaniu Drogi na Ostrołękę. Nie mogło także zabraknąć wspólnych zdjęć uczestników spotkania z trenerem najlepszej na świecie drużyny siatkarskiej.

REKLAMA
Materiał filmowy 1 :
Kalendarz imprez
grudzień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6  7 dk8  9 dk10  11 dk12
dk13  14  15  16 dk17 dk18  19
dk20  21  22  23  24  25  26
dk27  28  29  30 dk31  1  2
×