2017-02-16T16:58:19+01:00 eOstroleka.pl
Polska,

Stonoga i Wałęsa. Ten wywiad wzbudzi ogromne emocje (wideo)

REKLAMA
Lech Wałęsa / fot. eOstroleka.plLech Wałęsa / fot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Znany biznesmen i wideobloger Zbigniew Stonoga staje w obronie Lecha Wałęsy i pyta internautów: Dlaczego nasze społeczeństwo tak szybko ocenia człowieka skoro sąd lustracyjny wydał jasne orzeczenie w tej sprawie? Jego fani są jednak innego zdania.

Stonoga na swoim profilu na Facebooku zapowiedział publikację wywiadu z Lechem Wałęsą. Były prezydent spotkał się z biznesmenem, słynącym z "wyciągania" na światło dzienne wielu afer, w tym akt afery podsłuchowej, co tak naprawdę przypieczętowało kompletny upadek rządu Platformy Obywatelskiej. Teraz Stonoga broni Wałęsy, atakowanego za - według jednych pewną, a innych zmyśloną - agenturalną przeszłość.

- Zastanawiam się co jest dowodem na agenturalność Pana Prezydenta Lecha Wałęsy. Nienawiść prezentowana przez Was w internecie musi mieć przecież uzasadnienie - pisze Zbigniew Stonoga i publikuje  własne zdjęcie z Wałęsą. Pojawiła się także wideo-zajawka wywiadu. Lech Wałęsa opowiada w niej o swoim największym marzeniu.Komentatorzy na profilu Zbigniewa Stonogi nie byli jednak zadowoleni z takiej aktywności swojego ulubieńca. Większość komentarzy negatywnie odnosiła się do bronienia Lecha Wałęsy. Pojawiły się głosy, że współpraca z Wałęsą może zaszkodzić Stonodze.

Temat wzbudził jednak tak duże kontrowersje, że pojawili się także obrońcy wywiadu Stonogi z Wałęsą, choć byli w mniejszości.

Jedno jest pewne - ten wywiad z Wałęsą może zostać odebrany zupełnie inaczej niż produkcje telewizyjne. Biznesmen praktykuje bowiem otwarty sposób prowadzenia tego typu form dziennikarskich, a i Lech Wałęsa jest człowiekiem mówiącym wprost to co myśli. Wywiad w najbliższych dniach na stronie Zbigniewa Stonogi, zapowiedział on jego publikację w kilku odcinkach.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
 12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
 19  20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
 26 dk27  28 dk29  30  1  2
×