eOstroleka.pl
Ostrołęka,

"Stop segregacji sanitarnej" - protest także w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 994
REKLAMA

W całym kraju odbyły się protesty Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach "STOP NOP" - uczestnicy tych wydarzeń sprzeciwiają się segregacji sanitarnej, przymusowi szczepień. "Bóg, honor, Ojczyzna, wolność" - skandowali uczestnicy protestu w Ostrołęce.

Stop lockdown, stop segregacji sanitarnej, stop przymusowi szczepień - z takimi hasłami w całej Polsce protestowali ludzie, którzy nie zgadzają się z polityką rządu w kwestii pandemii koronawirusa.

Podczas protestów w całej Polsce głośne było także hasło "stop 1846". Ta liczba to numer poselskiego projektu ustawy o szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w czasie epidemii COVID-19. Ustawa, jeżeli wejdzie w życie, ma pozwolić pracodawcom na weryfikację szczepień wśród pracowników i zobowiąże pracowników służby zdrowia do szczepień przeciwko koronawirusowi.

W Ostrołęce przed największą galerią handlową zebrała się kilkudziesięcioosobowa grupa, która spotkanie rozpoczęła od modlitwy. Następnie odbył się przemarsz po mieście. Manifestanci maszerowali pod czujnym okiem policjantów. Było spokojnie, a protestujący jeden ze swoich celów zapewne osiągnęli: na pewno zostali zauważeni przez mieszkańców.

 

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22 dk23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29 dk30 dk31  1  2  3  4
×