eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Stowarzyszenie poprowadzi szkołę w Czarni

REKLAMA
zdjecie 7237
fot. sxc.hufot. sxc.hu
REKLAMA
zdjecie 7237
Nauczyciele oraz Rodzice uczniów z Czarni, Gral, Baby, Brzozowej założyli Stowarzyszenie Edukacyjne w Czarni pod nazwą "Dobro Dziecka". Stowarzyszenie zostanie zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym i stanie się organem prowadzącym dla szkoły w Czarni.

W spotkaniu uczestniczyli również: wójt Dariusz Łukaszewski, radny, sołtysi. Nad stroną formalną czuwał Grzegorz Raczkowski, inspektor ds. administracyjno-prawnych.

Władze Stowarzyszenia Edukacyjnego "Dobro Dziecka":
Prezes - Barbara Brzeziak
Wiceprezes - Wiesław Dawid
Skarbnik - Beata Ejzemberg
Sekretarz - Katarzyna Pawłowska
Członek - Bogumiła Bacławska

Skład Komisji Rewizyjnej:
Renata Dworak
Urszula Prajs
Martyna Prajs

Komitet Założycielski:
Barbara Brzeziak
Marianna Zalewska
Wiesław Dawid
Źródło: kadzidlo.pl
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×