eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Strażak z Tobolic Rafał Golan na torze "Ninja Warrior"

REKLAMA
zdjecie 5871
zdjecie 5871
fot. Ninja Warrior Polskafot. Ninja Warrior Polska
REKLAMA

Strażak Rafał Golan z Tobolic k. Ostrołęki wystąpił w programie "Ninja Warrior". Pierwszą przeszkodą, którą musiał pokonać, miało być... złamanie zakazu żony, ale potem poszło już naprawdę nieźle. 35-latek pokazał się z bardzo dobrej strony.

Emitowany w Polsacie "Ninja Warrior" to program dla prawdziwych twardzieli. Uczestnicy mierzą się z torem przeszkód, który jest naprawdę wymagający i wymaga wielkiej sprawności. Kolejny raz nasz region miał w nim swojego reprezentanta.

Tor eliminacyjny "Ninja Warrior" Rafał Golan zaczął od... falstartu, gdyż pierwszą przeszkodę pokonał bez sygnału startowego. Wrócił na start i zrobił to drugi raz, w równie dobrym stylu - już po sygnale. Na kolejnych przeszkodach Golan radził sobie bardzo dobrze, dopiero na piątej pojawiły się kłopoty. Mimo niezwykle ambitnej walki, strażak ostatecznie wylądował w wodzie.

Mimo tego, że Rafał Golan nie ukończył toru eliminacyjnego, to wystąpił w półfinale i - jak powiedział przed startem - starał się sprostać wyzwaniu. Pierwsza przeszkoda poszła bezbłędnie, przy drugiej zawodnik z Tobolic stoczył heroiczny bój, ale niestety nie było happy endu - już przy samym zakończeniu zabrakło bardzo niewiele, by wylądować na materacu, skończyło się niestety w wodzie.

Licznie zgromadzeni fani Rafała w koszulkach "Golan Team" (z kurpiowskim motywem!) mogli być jednak dumni. Łukasz Jurkowski i Jerzy Mielewski także zauważyli potencjał zawodnika z okolic Ostrołęki, pokusili się nawet o stwierdzenie, że być może Rafała na torze jeszcze kiedyś zobaczymy.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×