eOstroleka.pl
Ostrołęka, O TYM SIĘ MÓWI

Studniówka 2022 w II LO w Ostrołęce. Tak bawili się maturzyści [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

To był wyjątkowy bal maturalny. 100 dni do egzaminu dojrzałości odliczali dziś uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida. To była studniówka inna niż w poprzednich latach, bowiem odbywała się w dobie pandemii. Ale i tak maturzyści cieszyli się ze wspólnego spotkania.

Wiele imprez studniówkowych w tym sezonie zostało odwołanych z powodu pandemii koronawirusa. Niektóre szkoły przeczekały jednak szczyt zakażeń i postanowiły zorganizować bal, który pamięta się latami. II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Ostrołęce bawiło się tego wieczoru w sali bankietowej Olimpia w Krukach.

Studniówka rozpoczęła się od przywitania, tradycyjnych przemówień oraz poloneza, bez którego żaden bal maturalny nie może się odbyć. Uczniowie nie zapomnieli też o swojej zmarłej niedawno koleżance, ś.p. Julii Bałon. Pamieć licealistki uczncili minutą ciszy.

A później? Co działo się na studniówce, zostaje na studniówce...

Maturzystom życzymy dobrych wyników podczas egzaminów. Niech Wam się wiedzie!

Materiał filmowy 1 :
Materiał filmowy 2 :
Materiał filmowy 3 :
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
 19  20 dk21  22 dk23 dk24 dk25
dk26  27 dk28  29  30 dk31  1
Dzisiaj:
Kino JANTAR
×