eOstroleka.pl
Balujemy,

Studniówki 2020. Poloneza czas zacząć!

REKLAMA
zdjecie 4669
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 4669
Posłuchaj

W najbliższą sobotę, 4 stycznia, jako pierwsi Poloneza podczas Studniówki zatańczą uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Europejskiej w Ostrołęce. Kiedy i gdzie kolejne studniówki?

 
Relacje z bali studniówkowych to od wielu już lat jedne z najbardziej poczytnych artykułów w naszym serwisie. Naszych fotoreporterów nie może zabraknąć także i podczas tegorocznych bali.
 
Jako pierwsi na swojej Studniówce bawić się będą już w najbliższa sobotę, 4 stycznia uczniowie III LO. Impreza odbędzie się w sali bankietowej Olimpia. Tydzień później – 11 stycznia – odbędą się dwie Studniówki: ZSZ nr 3 (Sala Bankietowa Warszawska 34) i I LO (sala bankietowa Olimpia).
 
18 stycznia na swój bal maturalny, również w sali Olimpia wybiorą się uczniowie ZSZ 1. 25 stycznia odbędą Studniówki dla uczniów ZSZ nr 2 (sala bankietowa Elba Bis) i II LO (sala bankietowa Olimpia).
 
Studniówkowy maraton zakończy 8 lutego w sali Olimpia ZSZ nr 4.
 
Wszystkim studniówkowiczom życzymy szampańskiej zabawy i zapraszamy do oglądania naszych fotorelacji z waszych bali.
 
 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23  24  25  26  27 dk28
dk29  30  31  1  2  3  4
×