eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Świąteczny turniej badmintona w ZSZ nr 4 w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7237
Archiwum szkołyArchiwum szkoły
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

17 grudnia w Zespole Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce odbył się świąteczny turniej badmintona. Do rywalizacji przystąpiło 12 par, które zmierzyły się w różnych konfiguracjach składów.

Wydarzenie obfitowało w dynamiczne akcje rakietowe oraz mecze oparte na szybkości i precyzji. Ostateczna klasyfikacja najlepszych par turnieju prezentuje się następująco:

  • Julia Wasilewska i Wiktoria Gołaś
  • Filip Tomczak i Dominik Kowalczyk
  • Olaf Radziński i Jakub Prusaczyk

Nagrody rzeczowe dla zawodników ufundował sklepik szkolny. Turniej został przygotowany przez Sylwię Gałkę, a funkcję głównego sędziego sprawował Olaf Radziński.

Wszystkim uczestnikom należą się ogromne gratulacje za podjęcie sportowego wyzwania, zaangażowanie na korcie oraz walkę o każdy punkt w duchu fair play!

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×