eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Świdwiborek: Wjechał oplem do przydrożnego rowu

REKLAMA
zdjecie 7237
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 7237
23 lutego około godziny 16.00 w miejscowości Świdwiborek (gm. Myszyniec) usuwano skutki wypadku drogowego, opel Vectra wjechał do przydrożnego rowu.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora i ewakuacji z pojazdu na nosze  poszkodowanego kierowcy, którego z obrażeniami przekazano załodze pogotowia.

Zadysponowano  1  zastęp  JRG  PSP  Ostrołęka  i  1  zastęp  OSP  Myszyniec - poinformował nas Jarosław Wilga, komendant miejski PSP w Ostrołęce.

Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×