2018-12-06T09:09:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Święta za pasem, a pomysłu na prezenty dla bliskich brak?!

REKLAMA
REKLAMA

Święta za pasem, a pomysłu na prezenty dla bliskich brak?!
Zapraszamy!
U nas w gabinecie znajdziesz wymarzony prezent!

Fachowa obsługa doradzi w doborze idealnego zabiegu!

Są u nas dwie możliwości wykupienia bonów podarunkowych:
●bon podarunkowy na konkretny zabieg,
●bon podarunkowy na określoną kwotę--osoba obdarowywana w danej kwocie może wybrać dowolny zabieg/zabiegi z naszej oferty,dopłacić do bonu, lub wykorzystać go na dwa lub więcej razy.

Dodatkową niespodzianką jest również możliwość wysłania przez nas bonu podarunkowego (na terenie Polski, za dodatkową opłatą)

Szeroka oferta naszego salonu zadowoli każdego, wiele zabiegów  oraz świąteczne zestawy kosmetyków w  wyjątkowo niskich cenach!

Pielęgnacyjny zabieg na ciało, który składa się z aromatycznego peelingu całego ciała, następnie w kapsule Spa peeling ten jest spłukiwany. Na mokre ciało nakładane jest serum oraz maska o różnym działaniu w zależności od potrzeb skóry np.nawilżające, antycellulitowe,przeciwstarzeniowe. Uruchamiamy półgodzinny program redukcji stresu, który ma w sobie wibroterapię, koloroterapię, masaż wodny, bicze wodne, saunę parową. Wewnątrz kapsuły panuje temperatura ok. 40 stopni Celcjusza, dzięki czemu składniki aktywne zawarte w serum oraz masce mają możliwość wniknięcia do głębszych partii skóry, intensywnie ją odżywiając. Na zakończenie tego rytuału aby efekt końcowy utrzymywał się jak najdłużej następuje ręczne wmasowanie masła do ciała.

Zabieg liftingujący na twarz „Afrodyta” to nowe i prawdziwe źródło piękna. Metoda ta zwalcza widoczne oznaki starzenia się skóry, daje wspaniałe uczucie zadowolenia i równowagi. Innowacyjne rozwiązanie stymuluje proces metabolizmu komórek skóry oraz aktywizuje zawartą w nich energię. Dzięki temu głębokość zmarszczek znacznie zmniejsza się, a skóra w widoczny sposób odzyskuje młody wygląd. Wzrasta sprężystość i elastyczność zmęczonej skóry, która  odzyskuje jędrność. Już po jednym dwu-godzinnym zabiegu skóra odzyskuję swoją naturalną witalność i równowagę. Specjalne pro-endorfiny działają relaksującą i stymulują rozwój czynników obronnych skóry. Innowacyjna kuracja dostarcza skórze aktywnych substancji zwalczających efekty starzenia się skóry. Regularnie wykonywane zabiegi wraz z masażem prowadzą do uzyskania absolutnej harmonii i przywracają równowagę w każdej warstwie skóry. Rytuał obejmuje również zabieg pielęgnacyjny na dłonie.

Masaż klasyczny Pod wpływem masażu tkanka mięśniowa jest lepiej zaopatrywana w tlen i substancje odżywcze. Zwiększa się ilość krwi przepływającej przez nerki i wydalane są substancje przemiany materii w postaci moczu. Masaż przyśpiesza cyrkulacje krwi w naczyniach krwionośnych, a tym samym zwiększa ilość krwi dostarczonej do płuc – ułatwia odpływ krwi żylnej, zmniejsza opór krwi w tętnicach, przez co ułatwia pracę serca.

Oraz wiele, wiele innych…

Zapraszamy serdecznie

Serenity Day Spa

Ul. Łęczysk 33

Tel 507 721 101

Godziny otwarcia

Pon-pt- 9.00-19.00

Sob 10.00-14.00

Artykuł sponsorowany.

Kalnedarz imprez
styczeń 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31  1  2  3
 4  5  6  7  8  9  10
 11  12  13  14  15  16  17
 18  19  20  21  22 dk23  24
 25  26  27  28  29  30  31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń