2013-11-14T13:08:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Święto Niepodległości w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 927
zdjecie 927
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA

Uroczystą akademią z udziałem ułanów i podsumowaniem konkursu plastycznego „Droga do wolności – historia Polski oczami dzieci” podopieczni SOS-W w Ostrołęce uczcili Święto Niepodległości.

Akademię w której udział wzięli uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy ulic Traugutta rozpoczęto od odśpiewana polskiego hymnu. Następnie uczniowie z działającego przy placówce zespołu tanecznego zaprezentowali się swoim gościom w tradycyjnym Polonezie. Nie zabrakło także patriotycznego montażu słowno-muzycznego w wykonaniu podopiecznych ośrodka.

Podczas akademii podsumowano także międzyszkolny konkurs plastyczny „Droga do wolności – historia Polski oczami dzieci”. W zmaganiach konkursowych nagrodzeni zostali:

W kategorii uczniów klas I – III szkoły podstawowej:
I miejsce – Małgorzata Wilczek, kl. IIe Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce - Opiekun: Katarzyna Damięcka
II miejsce – Karolina Sieczak, kl. II a, Szkoła Podstawowa nr 6 w Ostrołęce - Opiekun: Anna Ochenkowska
III miejsce – Amelia Netkowska, kl. II a, Szkoła Podstawowa nr 6 w Ostrołęce - Opiekun: Anna Ochenkowska

Wyróżnienia:
Natalia Kwapisz, kl. II a, Szkoła Podstawowa nr 6 w Ostrołęce - Opiekun: Anna Ochenkowska
Sebastian Gwiazda, Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Ostrołęce - Opiekun: Katarzyna Dragow– Kubeł

W kategorii klas IV – VI szkoły podstawowej:
I miejsce – Zofia Dudziec, kl. VI c, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostrołęce - Opiekun: Cecylia Paździor
II miejsce – Rafał Pfajfer, kl. V a,Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Ostrołęce - Opiekun:  Izabela Sakowska
III miejsce – Emanuel Łępicki, kl. VI a,Ośrodek Szkolno – Wychowawczy
w Ostrołęce - Opiekun: Izabela Sakowska
 
Wyróżnienia:
Adrian Wenda, kl. V a, Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Ostrołęce - Opiekun: Izabela Sakowska
Adam Drearski, kl. VI a, Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Ostrołęce - Opiekun: Izabela Sakowska
 
W kategorii  uczniów szkół ponadpodstawowych:
 I miejsce – Sylwia Milewska, kl. III PP b, Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Ostrołęce - Opiekun: Marzena Żochowska
II miejsce – Tomasz Wijkowski, kl. II G b, Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Ostrołęce - Opiekun: Mirosława Laskowska
III miejsce – Władysław Żebrowski, kl. III G a, Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Ostrołęce - Opiekun: Izabela Sakowska
 
Wyróżnienia:
Izabela Łępicka, kl. I G b, Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Ostrołęce - Opiekun: Mirosława Laskowska
Karol Babik, kl. I G a, Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Ostrołęce - Opiekun: Izabela Sakowska
Wojciech Romanowski, kl. I Ga, Ośrodek Szkolno – Wychowawczy  w Ostrołęce - Opiekun: Izabela Sakowska

REKLAMA
Kalendarz imprez
lipiec 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
 4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
 11  12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
 18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23  24
 25  26 dk27 dk28 dk29  30 dk31
×