eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Rodzinny piknik na Święto Policji. Wspaniała zabawa dla każdego [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 2527
zdjecie 2527
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Z okazji Święta Policji na placu przed ostrołęcką komendą odbył się dziś piknik dla całych rodzin. Było wiele atrakcji, konkursów, konkurencji sportowych i akcentów związanych z bezpieczeństwem i profilaktyką.

Piknik rodzinny z okazji Święta Policji odbył się w czwartek, 20 czerwca na placu przed ostrołęcką komendą przy ulicy Korczaka. Wcześniej w tym samym miejscu odbył się uroczysty apel, podczas którego wręczono odznaczenia i awanse najbardziej zasłużonym funkcjonariuszom.

Podczas pikniku nikt z uczestników nie mógł narzekać na nudę. Zadbano o najmłodszych imprezowiczów, przygotowując dla nich m.in. zajęcia z animatorami, konkursy z nagrodami.

Funkcjonariusze zaprezentowali wykorzystywany w codziennej służbie sprzęt - radiowozy i wyposażenie jednostek specjalnych. Wiele emocji wzbudziła symulacja wypadku drogowego z pokazem ratownictwa. Z dużym zainteresowaniem spotkał się też pokaz tresury psów policyjnych czy pokaz technik interwencji.

Festyn był też okazją do zapoznania się z pracą innych służb i instytucji współpracujących na co dzień z ostrołęcką policją. Zainteresowani uczestnicy mogli skorzystać z okazji do wyrobienia Ostrołęckiej Karty Mieszkańca na stoisku przygotowanym przez ratusz.

Materiał filmowy 1 :
Materiał filmowy 2 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20 dk21
dk22  23 dk24  25  26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×