eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Swojskie granie z Łazowiankami - otwarcie Wiejskiego Pawilonu w Łazach

REKLAMA
zdjecie 9862
zdjecie 9862
REKLAMA
zdjecie 9862
Posłuchaj

Już 16 sierpnia o godzinie 14:00 odbędzie się wielkie otwarcie Swojskie granie z Łazowiankami! Organizatorzy przygotowali bogaty program atrakcji dla wszystkich, niezależnie od wieku.

Na scenie zaprezentują się lokalni artyści: Wioletta Majewska, Julia Zyśk oraz Rafał Godzieba, a publiczność będzie miała okazję podziwiać również pokaz Cheerleaderek "Gwiazdeczki z Olszewo-Borki". Nie zabraknie także wspólnych, energicznych aktywności – każdy będzie mógł dołączyć do ZUMBY, która rozgrzeje wszystkich do zabawy.

Dla najmłodszych uczestników przygotowano specjalne animacje, a także wyjątkową atrakcję – Piana Party! Bez względu na wiek czy wzrost, każdy będzie mógł wziąć w niej udział. Osoby poszukujące mocniejszych wrażeń będą mogły sprawdzić swoje siły, mierząc się z mechanicznym bykiem.

Po zmroku zabawa nabierze tempa za sprawą DJ-a, który zadba o to, by parkiet wypełnił się tancerzami. Warto zostać do samego końca, aby wspólnie bawić się w rytm najlepszych hitów.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli skosztować pysznych kiełbasek z grilla oraz smakołyków przygotowanych przez członkinie Koła Gospodyń Wiejskich „Łazowianki”.

Partnerem wydarzenia jest samorząd województwa mazowieckiego, a w organizację zaangażował się również Urząd Gminy Olszewo-Borki oraz Gminny Ośrodek Kultury Olszewo-Borki. To idealna okazja, by spotkać się w gronie sąsiadów, rodziny i przyjaciół.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
październik 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16  17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23  24  25  26
dk27  28 dk29  30  31  1  2
Dzisiaj:
Kino JANTAR
×