eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Sytuacja epidemiczna w ostrołęckich szkołach. Najnowsze dane

REKLAMA
zdjecie 8049
REKLAMA
zdjecie 8049
Posłuchaj

Mamy najnowsze dane odnośnie sytuacji epidemicznej w ostrołęckich szkołach. Od dziś nauka zdalna prowadzona jest w kilku oddziałach, m.in. w III LO czy przedszkolu "Chatka Puchatka".

W III Liceum Ogólnokształcącym na kwarantannie od dziś przebywają dwie klasy. W Szkole Podstawowej nr 10 kontynuowana jest nauka zdalna w jednej z klas, a w przedszkolu "Chatka Puchatka" grupa 5-6 latków pozostanie w domu do 6 grudnia.

Kolejne zgłoszenia szkół dotyczące nauki zdalnej (dane z 29 listopada 2021r.):

  • III LO: kl. III B1G - 29 listopada 2021r.- 05 grudnia 2021r.; kl. III FP - 29 listopada 2021r. - 04 grudnia 2021r.;
  • SP Nr 10:  kl. VI b - do 6 grudnia 2021r. - kontynuacja;
  • Przedszkole Niepubliczne "Chatka Puchatka", gr. 5- 6 latków -  29 listopada 2021r. - 06 grudnia 2021r.;

Realizowane są zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22  23 dk24  25  26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×