eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Nowotor: szkoła nauki jazdy z wieloletnim doświadczeniem! To dobry wybór w Ostrołęce

Nowotor to szkoła nauki jazdy, której pojazdy można zobaczyć na ulicach Ostrołęki już od 33 lat! Doświadczenie idzie w parze ze skutecznością, co potwierdzają liczni posiadacze prawa jazdy różnych kategorii, którzy pierwsze szlify zdobywali właśnie w tej szkole. Sprawdzamy, co ją wyróżnia.

Czym wyróżnia się Nowotor?

To nie tylko działania na lokalnym terenie nieprzerwanie od 1990 roku. Szkoła Nauki Jazdy Nowotor została założona przez pana Waldemara Grzejkę, obecnie szkołę prowadzi jego syn Łukasz. To jedna z pierwszych szkół jazdy w Ostrołęce! Jest to rodzinna firma z wieloletnią tradycją.

Szkoła kształci kursantów na wszystkie kategorie prawa jazdy, posiada własną salę wykładową. Uczestnicy kursów mogą korzystać z nowoczesnych środków, dydaktycznych, w tym także tych audiowizualnych. Bezpłatnie mogą ćwiczyć na komputerze, rozwiązując testy, co później na egzaminie przynosi wymierne efekty. Warto korzystać z wiedzy instruktorów Nowotor, którzy mają wieloletnie doświadczenie i - co najważniejsze - tysiące zadowolonych uczestników kursów, już z prawem jazdy w kieszeni.

zdjecie

Co dla tych, którzy pracują i nie mają czasu w dzień robić kursu na prawo jazdy? Nowotor ma rozwiązanie. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone są wieczorowo i w weekendy. W przypadku lekcji doszkalających można je zrealizować weekendowo po wcześniejszym uzgodnieniu.

Kolejne udogodnienie - jazdy w kursie na kategorię B rozpoczynają się i kończą w dowolnym miejscu na terenie Ostrołęki. Nawet u ciebie przy domu! Do tego warto zaznaczyć, że plac manewrowy znajduje się w tym samym miejscu, co biuro Nowotor, jak też w bliskości Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego (WORD). Nie trzeba umawiać się w kilku miejscach w mieście. Nie tylko będzie wygodnie, ale też oszczędzicie czas.

Co istotne, w Szkole Nauki Jazdy Nowotor godzina, w której odbywa się jazda, dostosowywana jest do potrzeb klienta. Nie ma żadnych przeszkód, by odbyć naukę - możliwe jest to o każdej porze dnia. To spore udogodnienie, bowiem młodzież może zacząć jazdę np. od razu po szkole lub przed zajęciami.

zdjecie

Jak wygląda szkolenie w szkole Nowotor?

Ta szkoła jazdy stawia przede wszystkim na skuteczność i... przyjemność z jazdy. Jeżeli chodzi o skuteczność, to instruktorzy zapewniają, że kursanci poznają najtrudniejsze miejsca w Ostrołęce, przejadą po newralgicznych skrzyżowaniach i nie tylko, a najbardziej istotne szczegóły dotyczące konkretnych miejsc i techniki jazdy będą wielokrotnie powtarzane - tak wyrabia się prawidłowe nawyki poruszania się po drodze, a do tego zmniejsza się ryzyko wpadki na egzaminie.

zdjecie

- Zachęcamy do zadawania pytań i wytrwale tłumaczymy aż do skutku. Jesteśmy po to, by nauczyć prawidłowej jazdy, a nie tylko zdać egzamin - mówi nam pan Łukasz Grzejka.

Klienci tej szkoły mogą być pewni, że jazda będzie bezstresowa. Już sam fakt jazdy autem po ulicach miasta dla osoby, która tego wcześniej nie robiła, może być stresujący. Dlatego w autach Nowotor na klienta nikt nie krzyczy, a kluczem do przyjaznej atmosfery jest wyrozumiałość. Każdy przecież kiedyś się uczył!

Do tego punktualność i indywidualne podejście. To także składniki sukcesu. - Dowodem zadowolenia ze świadczonych przez nas usług są kolejni klienci, którzy przychodzą z polecenia poprzednich. To już tysiące przeszkolonych kursantów. Wybór zawsze stoi po stronie klienta - słyszymy od właściciela.

Przekonajcie się sami o jakości Nowotor, postawcie na sprawdzoną szkołę z wieloletnim doświadczeniem i skorzystajcie z kursów na prawo jazdy. Biuro tej szkoły znajdziecie przy ul. Goworowskiej 60A w Ostrołęce - za Subway'em, 100 metrów od WORD.

zdjecie

Kontakt:

e-mail: cars2oka@gmail.com

Telefon: 600 34 89 55

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.nowotor.pl. Informację co do aktualnego cennika można uzyskać telefonicznie lub mailowo.

zdjecie

Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
×