zdjecie 473
2020-11-05T12:20:00+01:00 eOstroleka.pl
Region,

Szpitaltymczasowy.waw.pl - ruszyła strona dedykowana rekrutacji personelu

REKLAMA
REKLAMA
2
1
5

Dołącz do pracy w szpitalu tymczasowym w Warszawie! Poszukiwani są lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, opiekunowie medyczni, salowe, pracownicy obsługi technicznej. Mazowiecki Urząd Wojewódzki uruchomił stronę internetową szpitaltymczasowy.waw.pl, na której możesz wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Na stronie znajdziesz także informacje na temat zasad kierowania do pracy przy zwalczaniu epidemii oraz dane kontaktowe.
Grafika przedstawiające osobę trzymającą tablet. Z boku znajdują się napisy: Zgłoszenia kadry. Poszukujemy pracowników do szpitala tymczasowego. Wypełnij formularz na stronie: szpitaltymczasowy.waw.pl. Na dole znajduje się logo Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego oraz adres strony: www.gov.pl/uw-mazowiecki.

Zapraszamy na stronę: szpitaltymczasowy.waw.pl. W szpitalu tymczasowym w Warszawie będą leczeni pacjenci z potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2. Osoby zatrudnione przy zwalczaniu epidemii otrzymają dodatek do pensji w wysokości 100 proc. obecnego wynagrodzenia (zgodnie z decyzją Ministra Zdrowia z 2 listopada br.). Zapewniamy także środki ochrony osobistej.

Osobisty apel do kadry medycznej kieruje także Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł:


Szanowni Państwo

Lekarze, Pielęgniarki, Ratownicy, Diagności Laboratoryjni, Fizjoterapeuci i pozostali Pracownicy Służby Zdrowia,

jako lekarz doskonale wiem o ogromnym wysiłku, jaki ponoszą Państwo co dzień w związku z pracą w warunkach pandemii. Bardzo za to dziękuję. Sytuacja zmienia się jednak szybko i stawia wobec nas wszystkich nowe zadania. W związku z szybko narastającą liczbą zakażonych koronawirusem, a co za tym także wzrastającą liczbą chorych wymagających hospitalizacji jako wojewoda co dzień podejmuję trudne decyzje o zwiększaniu liczby łóżek szpitalnych przeznaczonych dla pacjentów z chorobą COVID-19.

Kolejną linią obrony przed pandemią będą tzw. szpitale tymczasowe. Kilka takich szpitali powstanie także na Mazowszu. Jestem osobiście odpowiedzialny za powstający w Warszawie szpital, który będzie funkcjonował jako część Wojskowego Instytutu Medycznego (Szpitala na Szaserów). Rozpoczynamy nabór kadry do tej placówki, która powinna rozpocząć swoje działanie jeszcze w listopadzie.

Szanowni Państwo, Koleżanki, Koledzy,

chwila jest wyjątkowa i wyzwania także niezwykłe. Wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w to wyjątkowe dzieło serdecznie zapraszam do zgłoszenia swojej kandydatury do pracy w powstającej placówce. Nadarza się niezwykła okazja do sprawdzenia się w takiej niezwykłej roli zawodowej!
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
kwiecień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31  1 dk2 dk3  4
 5  6  7  8  9  10  11
 12  13  14  15  16  17  18
 19  20  21 dk22  23 dk24 dk25
 26  27  28  29  30  1  2
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×