2016-01-26T09:02:00+01:00 eOstroleka.pl 10 0 -
Ostrołęka,

Szukasz pomysłu na Walentynki? Mamy coś dla Ciebie!

REKLAMA
REKLAMA

ZAPRASZAMY NA WSPANIAŁĄ KOMEDIĘ ( NR 1 W POLSCE) pt.“ KIEDY KOTA NIE MA...“

( Teatr Capitol ), która odbędzie się w , 14 lutego 2016, w sali Widowiskowej Orkiestry Kameralnej w Łomży, ul. Nowa 2 , godz. 17:00

UWAGA! Z racji bardzo dużego zainteresowania dodatkowy seans o godzinie 20:00 na życzenie publiczność!

Bilety do nabycia w Telewizja „Narew“ ul. Stary Rynek 13  

Tel. 86/ 216 74 44

Bilety przez internet; kupbilecik.pl, biletyna.pl.                                                

Bilety grupowe tel. 515 400 723.                                        

Ceny biletów 80/70 zł.

 

Obsada aktorska – 14 lutego 2016 - Łomża: Katarzyna Skrzynecka, Jacek Lenartowicz, Wojciech Wysocki, Cynthia Kaszyńska, Marta Wierzbicka, Aleksandra Grzelak.“

 

Rzadko zdarzają się takie komedie jak Kiedy kota nie ma. Błyskotliwy humor, wartka akcja i to coś dla czego chciałoby się zobaczyć spektakl jeszcze raz. Sztuka Kiedy kota nie ma…” pokazuje dwa małżeństwa. Jedno z nich obchodzi właśnie dwudziestą rocznicę ślubu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby w podróż poślubną żona nie pojechała bez męża, mąż w tym czasie nie zdradzałby żony z koleżanką kochanki szwagra, a kot nie wróciłby do domu.

Kiedy kota nie ma… zaskakuje błyskotliwym scenariuszem i trzyma widza w ciągłym napięciu. Kiedy mogłoby się wydawać, że sytuacja jest już wyjaśniona, akcja zaskakuje kolejnym splotem wydarzeń.

Nie da się ukryć, że Kiedy kota nie ma… to doskonała farsa. Spektakl bawi humorem sytuacyjnym, intryguje rozwojem akcji i pozostawia w dobrym humorze na dłużej.

Kiedy kota nie ma… to bardzo niegrzeczna małżeńska komedia, opowiadająca o zwadach, zdradach i podchodach, które dziać się mogą w każdym domu, tuż za ścianą. Poznajemy więc dwie siostry, jedną wiecznie rozochoconą, za to z oziębłym mężem niedojdą, drugą oziębłą, za to z przystojnym i wiecznie chętnym do igraszek mężem biznesmenem. Gdy jedna z nich czuje się zdradzona, wprowadza się do drugiej. Ponieważ w tle jest też wyjazd na „drugą podróż poślubną” wszystko zaczyna się komplikować. Sztuka napisana jest świetnie, dialogi są szybkie, riposty odpowiednio dwuznaczne. Całości dopełniają oddające klimat kostiumy i przemyślana scenografia.

Postacie wprowadzają nas w meandry akcji w dobrym tempie, ich motywacje są sensowne i barwne. Problemy przed którymi stają, nie wydają się ani trochę wydumane, nawet mimo tego iż sztuka dzieje się w Anglii, czujemy je bardzo blisko, ponieważ zostają aktualne nie tylko w ramach czasowych, ale i geograficznych. To jedna z tych komedii, na które warto wybrać się w każdym wieku i to wiele razy – starsi odkryją w postaciach siebie, młodsi swoich rodziców. Zabawa na całego!

Świetna gra aktorska, bajeczne dekoracje i fabuła, która prowadzi nas przez małżeńskie potyczki, zdrady i irytujące przyzwyczajenia. Jest pikantnie, ostro i pieprznie. Jednym słowem: biegiem do po bilety! Ale tak naprawdę biegiem, bo dawno nie widziałem tak obleganej sztuki, na którą ciężko dostać bilety. Ale dla chcącego nic trudnego!

Opinie w sieci – ogólna ocena 10/10 – pięć *****

za.....@gm...il.com » 14 Listopad 2015 » Ocenił(a) spektakl na: 10,0

Super! Świetny spektakl, porządna dawka dobrego humoru. Na długo zostanie w pamięci. Polecam każdemu kto chce się pośmiać i zrelaksować.

k......@....pl » 09 Listopad 2015 » Ocenił(a) spektakl na: 10,0

Fantastyczna komedia, tęskniliśmy na super obsadę. Przednia zabawa, każdy znajdzie coś dla siebie..i o sobie ;)

Slawomir oceniając napisał(a) dodatkowo::

"Kapitalny spektakl, genialnie zagrany przez Aktorów Teatru Capitol. Serdecznie polecam! Dobra zabawa - gwarantowana!"

23 listopada 2015:

Tomasz oceniając napisał(a) dodatkowo::

"Genialny spektakl:) gorąco polecam osobom, które chcą miło spędzić 3 godziny:)"

23 listopada 2015:

Ewelina oceniając napisał(a) dodatkowo::

"Bardzo polecam. Świetny humor i gra aktorska."

23 listopada 2015:

 

Spektakl rewelacja, brzuch bolał, łzy same płynęły - oczywiście ze śmiechu. Gra aktorska wręcz wspaniała, pan Jacek Lenartowicz na żywo najlepszy, Pani Skrzynecka czarująca. Polecam wszystkim, dawno nie byliśmy na takim świetnym spektaklu!

Skomentuj

Sztuka SUPER. Obsada rewelacyjna. Polecam

Skomentuj

Rewelacyjne przedstawienie! Lekkie, łatwe, przyjemne :-) Beczka śmiechu! A pani Arlak i pan Lenartowicz genialni!

Skomentuj

Gra aktorska wyśmienita, śmiechu tyle,że brzuch bolał. Naprawdę wszystkim polecam można się zrelaksować i zapomnieć o kłopotach. Obsada dobrana idealnie.Warto wydać pieniążki na bilet, chociaż nie byl tani.

Kalnedarz imprez
grudzień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 25  26  27  28  29  30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
 23  24  25 26 27 28 29
 30 31  1  2  3  4  5