NIK

Klub Kina Niezależnego: „Media III RP”

0    
Ostrołęka 2012-05-15 15:54
Film Pawła Nowackiego (sfinansowany przez TVP) jest klasycznym „pułkownikiem”, który został zamknięty w archiwum Telewizji Polskiej i do tej pory nie został wyświetlony ani w telewizji, ani w kinach. Płyta z całym filmem została przekazana przez reżysera specjalnie dla ostrołęckiego Klubu Kina Niezależnego.

Wielka klasa ojca Rydzyka: Można grzecznie odmówić dziennikarzowi [VIDEO]

0    
Polska 2012-05-15 14:34
Sejm, do ojca Tadeusza Rydzyka podchodzi reporter TVN i chce zadać kilka pytań. Zakonnik bardzo grzecznie odmawia. „Przepraszam, ja pana szanuję, ale nie mogę. Szanuję pana jako człowieka i życzę dobrze” - mówi ojciec Rydzyk. Na koniec ściska dziennikarzowi rękę.

Noc Muzeów 2012 w Ostrołęce: Wszystko o toruńskich piernikach

0    
Ostrołęka 2012-05-12 14:30
Ostrołęka: Już po raz siódmy Muzeum Kultury Kurpiowskiej włącza się w ogólnoeuropejską  imprezę - Noc Muzeów. W nocy z 19 na 20 maja (z soboty na niedzielę) ostrołęckie muzeum będzie otwarte od godz. 18:00 do godz. 1:00. Wszystkie atrakcje, które na tę noc przygotowano, będą dotyczyły toruńskich pierników.

Pomnik śp. Lecha Kaczyńskiego przed Muzeum Powstania Warszawskiego? „To jest miejsce naprawdę dobre”

0    
Polska 2012-05-10 12:34
W rozmowie z portalem wPolityce.pl Jarosław Kaczyński mówi o tym, gdzie w Warszawie mógłby stanąć pomnik jego śp. brata - Lecha Kaczyńskiego. Jako takie miejsce wskazuje okolice Muzeum Powstania Warszawskiego.

Kwiaty pod pomnikiem Berlinga w Warszawie: „Zasięgnięto opinii ws. składania kwiatów osobie zaliczanej do grona zdrajców?”

0    
Polska 2012-04-30 00:28
Warszawa: Urzędnicy dzielnicy Praga Południe złożyli kwiaty pod pomnikiem generała Zygmunta Berlinga. W związku z tym wydarzeniem, stołeczny radny Maciej Wąsik ( PiS), wystosował zapytanie do prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Pomnik-mauzoleum poległych w bitwie pod Ostrołęką otwarty dla zwiedzających: Osiągnięto imponujący efekt [VIDEO, ZDJĘCIA]

0    
Ostrołęka 2012-04-24 22:48
Ostrołęka: We wtorek, 24 kwietnia, otwarto dla zwiedzających pomnik-mauzoleum poległych w bitwie pod Ostrołęką 1831 r. oraz mieszczące się w nim muzeum. W części muzealnej, umiejscowionej na najniższym poziomie obiektu, stworzono wyjątkową ekspozycję, poświęconą bitwie oraz historii mauzoleum.
Kategorie
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×