eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Tak się bawiły Środowiskowe Domy Samopomocy

REKLAMA
zdjecie 4023
REKLAMA
zdjecie 4023
09 lutego  Środowiskowy Dom Samopomocy, z ulicy Starosty Kosa, zorganizował  już po raz X imprezę karnawałową. Zaproszono na nią zaprzyjaźnione środowiskowe domy samopomocy z Ostrowi Maz., Makowa Maz., Myszyńca, Przasnysza, Strzegowa, Mławy, Ciechanowa, Sokołowa Podlaskiego, oraz ŚDS ul. Sikorskiego 45, ŚDS ul. Farna 21, mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej ul. Rolna 27, uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej "Motylki".

Uroczystego otwarcia balu dokonali  Wiceprezydent Miasta Ostrołęki p. Grzegorz Płocha, Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Dariusz Maciak, Przewodnicząca Komisji Rodziny, Zdrowia i Polityki Społecznej Magdalena Jaworowska oraz Pełnomocnik ds. Osób Niepełnosprawnych Marek Olszewski.
Uczestnicy balu prezentowali  piękne przebrania. Została wybrana Królowa i Król balu. Natomiast trzech uczestników otrzymało nagrody za przygotowanie najciekawszych strojów. Oprawę muzyczną zapewnił zespół " MEDIUM".
Organizatorzy dziękują wszystkim zaproszonym gościom oraz wolontariuszom za udział w imprezie.

Tu znajdziesz galerię zdjęć.
Źródło: UM
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×