eOstroleka.pl
Region,

Targi Ślubne Łomża edycja Zima odbędą się 18 lutego

18 lutego Łomża ponownie stanie się centrum ślubnych inspiracji. Wszystko za sprawą kolejnej edycji Targów Ślubnych. To wydarzenie, które z roku na rok przyciąga przyszłe pary młode, a także wystawców z branży ślubnej.

"Targi Ślubne Łomża w stały się prawdziwą tradycją. To nie tylko miejsce, gdzie przyszli nowożeńcy mogą znaleźć inspiracje, ale także fantastyczna okazja dla wystawców, aby zaprezentować swoje unikalne usługi. Cieszymy się, po raz kolejny możemy tworzyć tę magiczną przestrzeń, gdzie marzenia o wymarzonym ślubie zamieniają się w rzeczywistość." - Krystian Kopczewski, organizator.

W Zajeździe Ryś przyszłe pary młode będą miały okazję zapoznać się z szeroką ofertą wystawców, a w trakcie targów można spodziewać się różnych promocji i ofert specjalnych od uczestniczących firm.

Na tegorocznej edycji targów nie zabraknie atrakcyjnych nagród. Wśród nich znajdują się:
1. Wspaniały Tort Weselny od Cukierni Słodka Zośka.
2. Voucher o wartości 1000 zł na oprawę muzyczną wesela od DJ-a Wodzireja Dawida Dąbrowskiego.
3. Candy Bar z przepysznymi słodkościami od Cukierni Cuda Wianki u Anki oraz ścianka do zdjęć od dekoratorki z Kolorowanki.
4. Luksusowy przejazd autem do ślubu od Party Design.

"Naszym celem jest sprawienie, aby te targi były nie tylko źródłem pomysłów, ale także miejscem, gdzie każdy z uczestników może poczuć się wyjątkowo. Chcemy, aby przyszli nowożeńcy opuścili nasze Targi Ślubne w Łomży z sercem i głową pełną inspiracji." - Kinga Kopczewska, organizator.

Kolejna edycja zapowiada się więc niezwykle obiecująco. Nie ma wątpliwości, że Zajeźd Ryś stanie się areną dla najpiękniejszych ślubnych marzeń. Przyjdźcie i dołączcie do tej wyjątkowej ślubnej podróży!

Targi Ślubne Łomża edycja Zima odbędą się 18 lutego w godzinach 11-18 w Zajeździe Ryś.
Bilet wstępu w cenie 20zł od osoby. Dzieci do lat 14 wchodzą za darmo. Bilety do nabycia w dniu targów przy wejściu lub online na stronie https://tobilet.pl/targi-slubne-lomza-2024.html.
Wszystkie bieżące informacje można śledzić na facebook’owym profilu wydarzenia „Targi Ślubne Łomża” oraz na instagramie.

Artykuł sponsorowany.

Kalendarz imprez
marzec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11  12 dk13  14  15  16  17
 18  19 dk20  21  22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27  28  29  30  31
×