eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Targi staroci w Goworowie: Podróż w czasie [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 94
zdjecie 94
Fot. eOstroleka.plFot. eOstroleka.pl
REKLAMA

W sobotę, 9 września, w Goworowie odbyły się targi staroci i rozmaitości. Wydarzenie to cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców gminy i okolic. Targi odbywają się raz w miesiącu, w każdą drugą sobotę miesiąca, na targowisku w Goworowie.

Już od rana na targowisku zaroiło się od ludzi. Można było spotkać zarówno miłośników staroci, jak i osoby, które po prostu przyszły, aby pozwiedzać i zrobić zakupy. Na stoiskach wystawców można było znaleźć dosłownie wszystko: od mebli i biżuterii, przez książki i płyty, po militaria i pamiątki z przeszłości.

Nie zabrakło również wystawców rękodzieła. Można było kupić wyroby z drewna, wikliny, szkła, ceramiki, a także biżuterię i dekoracje.

Ceny na targach były bardzo zróżnicowane. Można było znaleźć prawdziwe okazje, ale też zakupy, które mogły kosztować kilkaset złotych.

Wśród odwiedzających targi można było spotkać osoby w każdym wieku. Byli tam zarówno młodzi ludzie, którzy szukali czegoś oryginalnego do swojej kolekcji, jak i starsi, którzy wracali do przeszłości, kupując przedmioty, które pamiętają z dzieciństwa.

Targi staroci i rozmaitości w Goworowie to świetna okazja, aby znaleźć coś wyjątkowego, co będzie nam przypominać dzieciństwie. To również doskonałe miejsce, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.

Targi staroci to również świetne miejsce, aby poznać nowych ludzi. Na targach można spotkać osoby z różnych środowisk, które mają wspólne zainteresowania. To może być doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20 dk21
dk22  23 dk24  25  26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
Dzisiaj:
Kino JANTAR
×