zdjecie 4921
zdjecie 4921
2018-03-19T09:00:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Technologia dla każdego w nowym MediaMarkt Ostrołęka

REKLAMA
REKLAMA

Popularna sieć MediaMarkt otworzyła swój sklep w Ostrołęce. Od 7 marca klienci mogą robić zakupy w nowoczesnej przestrzeni handlowej zlokalizowanej w Bursztynowa Park. Sklep oferuje bogaty wybór urządzeń RTV/AGD w atrakcyjnych cenach. Dlaczego warto wybrać się do MediaMarkt, zapytaliśmy Marka Życińskiego - kierownika nowego sklepu.

Każde otwarcie MediaMarkt jest sporym wydarzeniem, czy tak było również w Ostrołęce?

Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę promocyjną z okazji otwarcia, która cieszyła się dużą popularnością. Oczywiście naszą ambicją jest zapewnić mieszkańcom miasta i okolic szeroką ofertę produktów w dobrych cenach każdego dnia. Gorąco zachęcam do odwiedzenia naszego sklepu i sprawdzenia osobiście naszych propozycji.

Czego mieszkańcy Ostrołęki mogą spodziewać się po wizycie w MediaMarkt?

Przede wszystkim jesteśmy sklepem, który jest w stanie każdemu zaoferować rozwiązania dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Zapraszamy klientów, którzy chcą wyposażyć gospodarstwo domowe w nowe, funkcjonalne urządzenia lub wymienić sprzęty na nowocześniejsze, bardziej energooszczędne. To wszystko w atrakcyjnie zaaranżowanym wnętrzu, gdzie wszystkie produkty są łatwo dostępne, co umożliwia wygodne zapoznanie się z nimi i porównanie różnych modeli.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę w ofercie sklepu?

Nasza sieć handlowa słynie z kompleksowej oferty produktów znanych, światowych marek. Ciekawą alternatywą dla klientów ceniących dobrą, sprawdzoną jakość w konkurencyjnej cenie są również coraz bardziej popularne urządzenia marek własnych: KOENIC, PEAQ, ok., ISY. Jestem przekonany, że sklep stanie się ulubionym miejscem zakupów dla osób zainteresowanych nowinkami technologicznymi. Naszym klientom oferujemy m.in. najnowsze modele smartfonów i telefonów komórkowych, tabletów oraz laptopów. Fani cyfrowej rozrywki znajdą sprzęty i akcesoria dla graczy, okulary wirtualnej rzeczywistości oraz duży wybór gier. Mamy w ofercie także cieszące się dużą popularnością urządzenia takie jak drony, elektryczne deskorolki czy smartwatche.

Wobec tak intensywnych zmian w obszarze technologii, wiele osób zapewne potrzebuje wsparcia i porady w wyborze sprzętu. Czy w MediaMarkt mogą liczyć na taką pomoc?

Oczywiście. Rozumiemy, że przy tak szybkim postępie technologicznym, nasi klienci mogą potrzebować fachowej pomocy. MediaMarkt wyznaczył sobie rolę przewodnika po fascynującym świecie nowoczesnych technologii. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na wsparcie przeszkolonego personelu, który zaprezentuje funkcje poszczególnych urządzeń i pomoże wybrać model najlepiej dostosowany do konkretnych potrzeb.

Czy oprócz bogatej oferty produktowej klienci mogą liczyć również na dostęp do usług dodatkowych?

Bogaty pakiet usług jest jednym z naszych wyróżników. W MediaMarkt możemy zamówić nie tylko dostawę, ale też instalację i pierwsze uruchomienie zakupionego sprzętu. Oferujemy przegrywanie danych z urządzeń, zabezpieczamy smartfony i tablety szybą lub folią ochronną. W naszym sklepie można skorzystać z oferty ratalnej lub wykupić opcję rozszerzonej ochrony zakupionego sprzętu. Można u nas zawrzeć umowę o usługi sieci Orange i Telewizji NC+. Klienci, którzy korzystają ze sklepu internetowego mediamarkt.pl mogą odebrać zakupione produkty na miejscu bez konieczności zamawiania dostawy. Dużą wagę przywiązujemy również do działań proekologicznych, dlatego w sklepie MediaMarkt przyjmujemy bezpłatnie zużyty sprzęt, zgodny z naszym asortymentem.

Serdecznie zapraszam wszystkich do MediaMarkt.

Dziękuję za rozmowę.

 

Artykuł sponsorowany.

REKLAMA
Kalnedarz imprez
kwiecień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31  1 dk2 dk3  4
 5  6  7  8  9  10  11
dk12  13  14  15  16 dk17 dk18
 19  20  21  22  23  24  25
 26  27  28  29  30  1  2
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×