Jeden z naszych czytelników podesłał nam film, na którym zarejestrował nietypową sytuację. Dziś podczas egzaminu na prawo jazdy jedna z egzaminowanych osób zbyt dosłownie potraktowała komendę "na rondzie w lewo". I niewiele brakowało, by pojechała pod prąd!
Sytuacja miała miejsce przy ulicy Goworowskiej, w okolicach ronda turbinowego. Jak informuje nasz czytelnik, auto egzaminacyjne zatrzymało się na lewym pasie, włączony został lewy kierunkowskaz i... rozpoczął się manewr skrętu w lewą stronę, choć - jak wiadomo - ruchu lewostronnego na rondach jeszcze nie wprowadzono.
Na szczęście, kandydat na kierowcę lub egzaminator, który również ma możliwość hamowania w tego typu pojazdach, w porę zreflektował się i zatrzymał pojazd zanim udało się wjechać pod prąd.
Ten egzamin raczej nie skończył się pozytywnie. Na rondzie w lewo... i to dosłownie! [WIDEO]

Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
28 | 29 | 30 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
10 | ![]() |
![]() |
13 | ![]() |
15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | ![]() |
22 | 23 | ![]() |
![]() |
26 | 27 | ![]() |
29 | 30 | 31 | 1 |