eOstroleka.pl
Region,

The Voice of Poland. Maja Walentynowicz dziękuje za wsparcie. "Jestem wniebowzięta" [WIDEO]

REKLAMA
Maja WalentynowiczMaja Walentynowicz
REKLAMA

Dzięki głosom widzów Maja Walentynowicz zaśpiewa w finale programu The Voice of Poland. - Jestem wniebowzięta, że jestem finalistką. I to jest dzięki Wam, dziękuję bardzo - powiedziała na gorąco po półfinale. I wymieniła także Ostrołękę!

Maja Walentynowicz awansowała do finału muzycznego show The Voice of Poland. Reprezentantka naszego regionu to prawdziwa rewelacja obecnej edycji programu: z ekipy Justyny Steczkowskiej to właśnie nastolatka o anielskim głosie została numerem jeden i powalczy o triumf w wielkim finale.

Po programie finalistka nie kryła radości.

- Kochani, jak zwykle jesteście niezawodni i pokazaliście to już kolejny raz. Jestem wniebowzięta, że jestem finalistką. I to jest dzięki Wam, dziękuję bardzo - powiedziała Maja, a w opisie wymieniła "cudowną Ostrołękę" - która też mocno trzymała za nią kciuki i na pewno nie szczędziła SMS-ów.

- Stanie na scenie The Voice of Poland jest spełnieniem marzeń. To, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik jest zasługą każdej pojedynczej osoby z produkcji, stojącej poza kamerami. Jestem wdzięczna za szanse poznania tego programu od strony backstage'u. Jest to dla mnie cudowne, niezapomniane doświadczenie oraz ogromna szansa - dodała Maja.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12  13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19  20  21  22  23  24
 25  26  27  28  29  30 dk31
×