eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Tłumy na Święcie Kukurydzy i Mleka w Dylewie (zdjęcia)

REKLAMA
zdjecie 7237
REKLAMA
zdjecie 7237

Z każdym rokiem Święto Kukurydzy i Święto Mleka w Dylewie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Święto zgromadziło liczną rzeszę rolników producentów kukurydzy i hodowców, oraz uczniów okolicznych szkol rolniczych, którzy mieli okazje zapoznać się z najnowszymi technologiami w uprawie kukurydzy i hodowli bydła mięsnego i mlecznego.

Prócz tego nie zabrakło dobrej zabawy. Zespół Classic, Akurat, Prymaki i Toples przyciągnęły tłumy. Imprezie towarzyszyło wesołe miasteczko, ścianka wspinaczkowa oraz wiele stanowisk handlowych.Organizatorami Święta w Dylewie byli: wójt gminy Kadzidło, wójt gminy Lelis, Stowarzyszenie Hodowców i Producentów Mleka, Spółdzielnia Mleczarska w Ostrołęce, Stowarzyszenie dla Rozwoju Wsi Dylewo, Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego oddział Ostrołęka, Centrum Kultury Kurpiowskiej.

Zobacz zdjęcia.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×