eOstroleka.pl
Ostrołęka, HISTORIA

To były czasy! Tak wyglądała Ostrołęka w 2001 i 2002 roku [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 2422
zdjecie 2422
REKLAMA
zdjecie 2422
Posłuchaj

Niezwykłe nagrania z początku XXI wieku pokazujące Ostrołękę trafiły do sieci. Internauta posługujący się pseudonimem REMEK1961 udostępnił na platformie YouTube archiwalne materiały z lat 2001-2002, które stanowią fascynującą kronikę miasta sprzed ponad dwóch dekad.

Opublikowane nagrania to prawdziwa kapsuła czasu dla mieszkańców Ostrołęki. Możemy zobaczyć na nich m.in. halę sportową w trakcie budowy, która dziś jest jednym z kluczowych obiektów sportowych w mieście. Materiały dokumentują również nowo powstałe wówczas Ostrołęckie Centrum Kultury, które przez lata stało się sercem kulturalnym miasta.

Szczególną atrakcją dla miłośników lokalnego sportu jest fragment meczu siatkarzy Netu Ostrołęka, przypominający o bogatej historii sportowej miasta. Nagrania ukazują również różnorodne kadry z ulic, osiedli i charakterystycznych punktów Ostrołęki z początku nowego millennium.

Materiały udostępnione przez internautę mają nie tylko wartość sentymentalną, ale stanowią również cenny dokument historyczny, ukazujący etap intensywnego rozwoju infrastrukturalnego Ostrołęki na przełomie wieków. Zobaczcie sami!

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
październik 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13  14 dk15 dk16  17 dk18 dk19
dk20  21 dk22  23  24  25  26
dk27  28 dk29  30  31  1  2
Dzisiaj:
Wydarzenia
Kino JANTAR
×