eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

To oni odpowiadają za wykonanie muralu w Myszyńcu. Świetna robota! [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 9752
REKLAMA
Mural na ścianie budynku przy Placu Wolności w Myszyńcu prezentuje się efektownie i z pewnością niejedna osoba jadąca drogą krajową nr 53 zwróci na niego uwagę. Malowidło poświęcone Niezłomnym stworzyli artyści z Ostrołęki.
 
O tym, że w Myszyńcu powstał patriotyczno-kurpiowski mural, pisaliśmy już w naszym serwisie.
 
Wielu czytelników pytało nas, kto jest autorem muralu w Myszyńcu. Wszystko jasne - jak ustaliliśmy, to jedni z najlepszych fachowców w regionie (co zresztą widać po efekcie końcowym) Radosław Jastrzębski i Mateusz Wróblewski, tworzący grupę AVES Artists.
 
- AVES artists łączy grupę artystów malarzy. Zajmujemy się komercyjnym malowaniem murali artystycznych i reklamowych. Długoletnie doświadczenie w malarstwie artystycznym pozwoliło nam zdobyć umiejętności do wykonania muralu dla najbardziej wymagającego klienta. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów i nowoczesnych technologii. Tworzymy przeważnie w północno-wschodniej części Polski - tak piszą o sobie na swojej stronie internetowej.
 
Artyści realizowali już m.in. projekty w jednej z ostrołęckich siłowni, wewnątrz budynku Urzędu Miasta, a także duże murale w Muzeum Żołnierzy Wyklętych.
 
Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda mural w Myszyńcu. Jego odsłonięcie, połączone z uroczystościami patriotycznymi, przewidziano na wrzesień br.
REKLAMA
Więcej o: mural, Myszyniec

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
Dzisiaj:
Kino JANTAR
Kino HELIOS w Łomży
×